Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NEČEKANÝ ROZVOD! Kontroverzní Silvia Kucherenko opouští manžela po 10 letech

Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
překvapení
Modelka Silvia Kucherenko (36) je již deset let vdaná za Sergeje (49) a má s ním nádherného syna Alexandra (7). Před třemi lety ale prožívala jedno z nejtěžších období, kdy jejího manžela poslal soud do vězení na 11 let za obzvlášť závažný zločin. Zdá se ale, že Silvii čekání na něj po třech letech přestalo bavit...

Známá slovenská modelka Silvia Kucherenko je populární hlavně díky svému výraznému vzhledu. Poslední tři roky prochází těžkým obdobím, jelikož zůstala na výchovu syna a celkový chod domácnosti sama!

Její manžel Sergej Kucherenko byl obviněn z obzvlášť závažného zločinu a koncem roku 2015 ho zadržela policie ve Vídni. Od té doby sedí ve vězení a Silvia stála po celou dobu na jeho straně. Dokonce uveřejňovala svá vyjádření ohledně celé kauzy a je toho názoru, že její manžel je nevinný.

Silvia společně se synem Alexandrem pravidelně manžela Sergeje navštěvovala a všichni doufali, že se k sobě vrátí. Teď to ale podle informací webu cas.sk vypadá, že je všemu konec. Manželé se po deseti letech domluvili, že nejlepším řešením bude rozvod.

Související články

Další články