Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nečekaný rozchod. Krásná Votíková oznámila konec vztahu se žhavou Mlejnkovou

Svou lesbickou láskou se nikdy netajila.
Zdroj: instagram/bara_vot
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
rozchod

Dalčí rozchod v českém šoubyznysu. Známá fotbalistka a youtuberka Barbora Votíková (25) oznámila na YouTube konec vztahu s profesionální hráčkou pokeru Barborou Mlejnkovou. 

Vztah dvou krásných žen je pasé. Fotbalová brankářka Bára Votíková ve videu na YouTube promluvila o rozchodu s půvabnou pokerovou hráčkou Barborou.

Jsme spolu jinak

"Všichni se mě na to hodně ptáte. S Bárou už spolu nejsme. Rozešly jsme se několik měsíců nazpátek. Pořád spolu vycházíme skvěle, máme dobrý vztah. Rozešly jsme se v dobrým, nechtěly jsme o sebe přijít jako lidi," říká Bára.

Během videa zavolala Votíková své již expartnerce, aby její slova potvrdila. "Nebuďte smutní, že už spolu nejsme. My spolu jsme jenom jakoby jinak," vzkázala Mlejnková.

Dlouho vztah tajily

Hráčka pokeru Barbora Mlejnková má za sebou řadu úspěchů. Barbora se dostala do povědomí lidí nejen díky své práci, ale také díky vztahu se známou fotbalistkou a youtuberkou Barborou Votíkovou. Svůj vztah dlouho tajily a to, že je přitahuje stejné pohlaví, odhalila youtuberka Barbora ve své autobiografii až po nějaké době známosti. Barbora Mlejnková se v roce 2020 pro eXtra.cz svěřila, proč tomu tak bylo.

"Reakce na odhalení Barči (youtuberky) byly jiné. Má publikum fanoušků o dost mladší a nevěděly jsme, jak zareagují rodiče nebo ty děti, protože ony chtějí Barču hrozně kopírovat a napodobovat, tak aby to nebylo tak, že to budou chtít taky zkusit, jenom proto, že Bára taky, aby to takhle neříkaly rodičům doma."

Ne každý má tak chápající rodiče, když přijde na téma sexuální orientace, což naštěstí neplatilo pro rodinu ani jedné z Barbor. Snad brzy obě dámy najdou svou spřízněnou duši.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy