Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Festival ve Varech 2024 Karel Gott

Nečekaný návrat Rihanny: Žhavá zpěvačka vymění plenky za velkolepý Super Bowl

Rihanna
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
show

A je to oficiální. Jedna z nejoblíbenějších zpěvaček na světě Rihanna (34) se vrací na pódium ve velké parádě. V únoru se totiž jako hlavní hvězda chopí legendárního poločasového vystoupení na finále NFL neboli Super Bowl Halftime Show 2023. Rihanna, která se nedávno stala maminkou, to oznámila v příspěvku na svém Instagramu, který získal do půl hodiny přes milion lajků. Tuhle příležitost přitom již v roce 2019 odmítla. Co za tím tehdy stálo, prozradila pro Vogue.

Rihanna na Instagramu odhalila, že bude hlavním interpretem poločasové show Super Bowl 2023, která se uskuteční 12. února na finále NFL v Arizoně. Zpěvačka tuhle velkou novinku oznámila pouhým snímkem, kde vyniká její potetovaná ruka, která drží fotbalový míč.

Rihanna oznámila velkolepý návrat

Trvalo jen přibližně půl hodiny, než příspěvek získal přes milion lajků. Fanoušci i známí lidé z řad celebrit ji zahrnuli vzkazy, kterými dali jasně najevo, že se jejího vystoupení již nemohou dočkat.

Rihanna příležitost už jednou odmítla

Zpěvačka dostala stejnou nabídku již v roce 2019, avšak tehdy příležitost odmítla, stejně jako řada dalších umělců, a to kvůli nesouhlasu s policejní brutalitou proti černochům. Rihanna svým odmítnutím vyjádřila podporu sportovcům a zejména bývalému quaterbackovi Colinu Kaepernicky, který pokleknutím při hymně v roce 2016 odsoudil násilí páchané na lidech tmavé pleti. Svým gestem získal obdiv, zároveň ale vyvolal i hodně nevole, rozdělil společnost na dva tábory a vyslechl si i výhrůžky smrtí. Donald Trump dokonce nazval Colina zbabělcem a přál si jeho odchod z NFL, jak informoval deník Guardian.

Tohle zacházení se Rihanně velmi příčilo a vystoupení na Super Bowlu tedy odmítla. "Nemohla jsem být takhle zaprodaná. Nemohla jsem být aktivátorem. V této organizaci jsou věci, se kterými vůbec nesouhlasím, a prostě jsem tam nemohla přijít a být jí jakýmkoli způsobem k službám," svěřila se v roce 2019 pro Vogue.

Rihanna stále patří mezi nejoblíbenější zpěvačky, v posledních letech se ale místo hudby věnovala podnikání a o svém hudebním návratu zatím jen hovořila v otaznících. Začátkem roku se navíc stala poprvé maminkou a někteří fanoušci už možná ani nedoufali, že se zpěvačka na pódia vrátí. O to větším překvapením je, že její návrat bude zřejmě velkolepější, než kdyby oznámila světovou tour, které se doufejme také ještě dočkáme.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy