Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Nečekaný konec show Svatba na první pohled: Rozešel se jen jeden pár, ostatní zkusí štěstí

Nečekaný konec show Svatba na první pohled: Rozešel se jen jeden pár, ostatní zkusí štěstí
Zdroj: TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
finále
Ve středu večer mohli diváci show Svatba na první pohled sledovat velkolepé finále celého experimentu a dozvěděli se, které páry spolu zůstávají. Nejprve je čekala společná večeře a později se všichni účastníci jednotlivě odebrali strávit noc ve svém domově, aby mohli učinit důležité rozhodnutí. K překvapení diváků se jen jeden jediný pár rozhodl své životní cesty oddělit.

Úvod závěrečné epizody show Svatba na první pohled zastihl všechny páry ve fázi příprav na slavnostní večeři. František s Natálkou povečeřeli společně se Simonou a Radkem, Petra s Reném zase se Štěpánkou a Pavlem. Bylo to vůbec poprvé, kdy se mezi sebou potkali. Společně strávený čas přinesl vytoužené odlehčení. Konečně bylo komu se svěřit se svými pocity a najít pochopení.

Všichni si prošli podobnou cestou, nebáli se vystoupit ze své komfortní zóny a vkročit do neznáma. Navíc pod neustálým drobnohledem televizních kamer. To chce pořádný kus odvahy! Po večeři následovala noc, kterou strávili každý odděleně ve svém domově. Čas na přemýšlení, na rekapitulaci a na velké rozhodnutí, které bylo za dveřmi…

Simona Míková a Radek Stöber

První, koho si tým odborníků pozval k rozhodnutí, byli nevěsta Simona a ženich Radek „Na Radkovi si cením toho, že když řekne, že něco vyzkouší a do něčeho půjde, tak to fakt udělá. Vážím si toho, že se snažíš nakládat s informacemi, které ti někdo dá, a snažíš se na tom pracovat,“ řekla Simona a dodala, že na něj nikdy nechtěla útočit nebo být zlá.

Jako první byl dotázán Radek, zda chce se Simonou zůstat, či ne. „Jsi ta nejúžasnější bytost, kterou jsem za poslední 3 roky potkal. Prostě bych asi chtěl, aby to skončilo tak, že bychom zůstali spolu,“ řekl dojatý ženich. Čekala ho ale ledová sprcha.

„Myslím si, že jsme si na sebe zvykli a prožili jsme toho spolu spoustu. Ale myslím si, že mezi námi jsou rozdíly, které by v dlouhodobém horizontu nefungovaly. Vážím si tě jako člověka, ale na pokračování mileneckého vztahu to z mé strany není,“ odvětila Simona s tím, že má Radka ráda jako kamaráda. Jejich společná cesta tak skončila.

Petra Malíková a René Vrábel

Nikdo ze zúčastněných nepřekvapil v ten velký den tak jako René Ten dokázal rozplakat nejen Petru, ale i odborníky. „Čím víc ty ubereš, já přidám. Když jsem na tebe čekal u oltáře, měl jsem strach, že mi tam přijde někdo, kdo bude opakem toho, koho bych chtěl. Když jsem tě ale uviděl, tak se mi rozzářily oči a září mi ještě teď,“ přečetl z dopisu, který předem připravil.

Dojatá nevěsta se okamžitě rozplakala. „To je konec tady. Tys to udělal zase schválně, abych brečela. Já nemám slov k tomu, co jsi napsal, fakt děkuju,“ řekla nevěsta se slzami v očích a úsměvem na rtech.

Jako první musel rozhodnutí učinit René, ten chtěl jednoznačně s Petrou zůstat. Nad jejím rozhodnutím visely otazníky, které rázem smazala. „Jsem ráda, že René chce pokračovat. Ano,“ odpověděla na dotaz, zda se svým ženichem zůstane.

Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk

Po Simoně a Radkovi přišla řada na Štěpánku a Pavla. „Mám pocit, jako kdybych Páju znala celý život, je to fajn člověk. Nejkrásnější moment byla ta dovolená, když jsme byli na těch líbánkách. Potom, když jsme jeli za kamarádkou do dětského domova, to bylo hodně emotivní,“ popsala nevěsta pozitivní momenty.

„Ta dominance a prudičství, které tam občas bylo, zmizelo. Jako kdyby to z ní někdo vzal a odhodil pryč,“ poznamenal Pavel, kterému bylo s jeho nevěstou hezky. Stejně tak bylo Štěpánce dobře s ním a to si před odborníky řekli.

Když přišel čas na rozhodnutí, měli oba jasno. „Já jsem nad tím hrozně přemýšlela a když jsme se včera loučili, tak mi přišlo všechno líto, kdybychom se už neměli vidět a kdyby to nemělo pokračovat. Takže já si myslím, že bychom tomu měli dát šanci,“ řekla Štěpánka. Pavel souhlasil, a tak tento pár účast v show ukončil společně.

Natália Mykytenko a František Gebr

Vztahu Natálky a Františka nedávali diváci od počátku příliš velké naděje, proto pro ně mohlo být šokem, jak jejich rozhodování nad společnou či oddělenou budoucností dopadlo. „Na začátku jsem mohla být milejší, než jsem byla,“ uznala nevěsta.

„Nebylo to jednoduchý. Vím, že někoho do něčeho nutit nikam nevede. Ty jsi potřebovala svůj prostor a jediná možnost byla ti ho dát a čekat, co z toho vyroste,“ řekl František a dodal, že je za celou zkušenost rád.

Když přišel čas na rozhodnutí, nikdo netušil, zda spolu František a Natálka zůstanou. „Děkuju za všechno, nechci o tebe přijít a chtěla bych nám dát šanci,“ řekla nečekaně nevěsta. „Oba víme, jak to bylo. Bylo to obohacující. Budu rád, když to zkusíme,“ řekl ženich. I tento pár tak ze studia odkráčel vstříc společným zítřkům.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy