Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nečekaný konec po 16 letech: Daniela Písařovicová prchá z České televize

Zdroj: ČT24
+ Další 3 fotografie
konec v ČT
Česká televize se po dlouhých 16 letech loučí s moderátorkou Danielou Písařovicovou (41). Pro odchod se rozhodla sama a už od ledna ji v Událostech a Událostech, komentářích neuvidíte. Kde teď chce Písařovicová působit, zatím není známo. Česká televize o odchodu moderátorky informovala na sociálních sítích.

Po přesunu Světlany Witowské, která se rozhodla odejít kvůli osobním důvodům z Událostí a Událostí, komentářů do Interview ČT24, je tu moderátorka, která se rozhodla spolupráci s Českou televizí rovnou ukončit.

Daniela Písařovicová se z ekonomické redakce ČT24 promoderovala přes Studio ČT2, Interview ČT24 až do Událostí a Událostí, komentářů. Po 16 letech se však sama rozhodla, že je čas jít o dům dál. Kam? To se zatím neví.

Před dvěma lety se zúčastnila oblíbené taneční soutěže StarDance, kde se po boku profesionálního tanečníka Michala Mládka protančila až skoro do finále. Když tehdy vypadla, přiznala, že soutěž nebyla žádná procházka růžovým sadem. "V kombinaci s prací, kdy mě ten tanec hodně ždímal, to bylo velmi náročné. Říkala jsem si, zda jsem schopna tohleto zvládnou a jestli mi to za to vůbec stojí. A stálo," uvedla před dvěma lety Písařovicová.

Související články

Další články