Zazvonil zvonec a porotcovské pohádce je konec! Přípravy na novou řadu soutěže Česko Slovensko má talent jsou v plném proudu, ale tentokrát se musejí obejít bez Lucie Bílé (52). Černovlasá zpěvačka, která se nedávno ve vaně pochlubila svými bujnými vnady, letos v porotě neusedne.

Přestože už se stala neodmyslitelnou součástí talentové show, musela jí dát nadobro sbohem. Bílá by jinak svůj diář nabitý k prasknutí nedokázala ukočírovat. „Prožila jsem s touto soutěží krásných šest let, velmi mě to obohatilo, ale teď musím jít dál. Není v mých silách stihnout úplně všechno,“ nechala se pro slovenský list Nový Čas slyšet zpěvačka.

Jaro Slávik (43), Diana Mórová (48) a Jakub Prachař (34) se tak mohou těšit na novou parťačku, která s nimi bude usedat za porotcovský pultík. Volba padla na zpěvačku Martu Jandovou (44), která se své nové role už nemůže dočkat.

Ani Jandová však není v talentových show žádným nováčkem. V minulosti už hodnotila soutěžící v pořadech Hlas Česko Slovenska a SuperStar. Jandová se svěřila, že se moc těší, protože ji nečeká jen zpěv, ale i množství dalších talentů i netalentů.