Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nečekaný konec: Dědek v MasterChefovi zazmatkoval a stálo ho to místo mezi nejlepšími

Zdroj: Facebook Zdeněk Rajniš
+ Dalších 5 fotografií
vypadnutí
Ve středečním díle soutěže MasterChef se vůbec nedařilo nejstaršímu účastníkovi Dědkovi. Už v první výzvě formou štafety se ukázalo, že dneska nebyl jeho den. Totálně zazmatkoval a předvedl asi nejhorší svůj výkon v soutěži. Nedařilo se mu ani v druhé výzvě, kdy měl za úkol udělat dezert z kachních jater. Bohužel pro něho dnes cesta v soutěži skončila.

Mladší generace ho dnes převálcovala. Dědkovy zkušenosti mu dneska nebyly nic platné. Při štafetě zmatkoval a jeho netradiční dezert také porota neocenila. Jak sám na konci přiznal, vaření miluje, ale v klidu a s láskou. „Jako zpomalený film,“ řekl Dědek na závěr.

Ostatním to bylo líto

Tempo, které soutěž MasterChef vyžaduje, už zkrátka pro něho nebylo. Ostatním soutěžícím to bylo moc líto, především Pepa jeho odchod nesl těžce. „Stále zůstáváme kamarádi,“ vzkázal mu z balkonu.

Úkolem červeného a modrého týmu dnes bylo vařit pokrm, který vybral jejich kapitán, a každých deset minut se u sporáku střídal. Nesměli si radit, neviděli, co vaří kuchař před nimi, na předání základních informací měli pouze patnáct sekund.

Začátek konce

Hned od začátku bylo jasné, že tato soutěž bude pro kuchaře velké sousto, což potvrdilo katastrofický start modrého týmu pod vedením Romana.

„Stojíte bezradně, máte v hlavě prázdno, děláte chaotické nesmyslné pohyby, kterým nerozumíte a nevíte, proč je děláte,“ okomentoval Dědek své vaření, které pro modrý tým znamenalo desetiminutový čirý horor. I kvůli tomu modří prohráli a se Zdeňkem alias Dědkem se to už jen vezlo.

Související články

Další články