Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nečekané životní zvraty v Ulici: Vážný rozchod a shledání ženicha na útěku s nevěstou

+ Dalších 5 fotografií
Jak napravit osudové chyby, které jsme udělali? Ota nepřestane litovat dne, kdy ve zkratu utekl Hedvice od oltáře. Až když ji ztratil, zjistil, že byla tím nejlepším, co ho v životě potkalo. Nyní přichází zlomový den, kdy se Ota a Hedvika po letech opět setkají. Má tenhle pár ještě šanci? A čí vztah je definitivně passé? Ustojí Mára a Karla největší krizi své lásky?

Ota dlouho marně bojoval, pak si zkusil najít jinou, ale Hedviku z hlavy a ze srdce prostě nedostal. Nyní se s ní po dvou letech nečekaně a docela překvapivě opět setká. Jaké jejich shledání bude? Co je u Hedviky nového? Mají ti dva ještě nějakou šanci, nebo je jejich vztah již opravdu uzavřenou kapitolou?

Ota je duší bohém, ale před lety všichni věřili, že Hedvika je pro něj ta pravá, která ho dokáže srovnat do latě. Jenomže na Otu toho bylo trochu moc a měl pocit, že jeho nezávazný mládenecký život je nenávratně pryč.

Možná i právě proto u oltáře zpanikařil a Hedvice utekl. Tohohle rozhodnutí lituje dodnes. Jenomže jak všichni ví, Hedvika je rázná a zásadová. Může tak velkou chybu roztržitému Otovi vůbec odpustit?

Jak s člověkem zamává porod a příchod prvního potomka na svět? Chvíle, které se Tony ve skrytu duše obává, je tu. Jeho Dominika rodí. Přestože Tony zvládl spoustu životních zkoušek, tahle je pro něj mnohem těžší, než čekal.

Co s Tonym porod udělá? Kdo bude jemu i Dominice velkou oporou? Co Tonyho dojme k slzám? A jak se narození Tonyho a Dominičina dítěte podepíše na vztahu Karly a Máry? Karla a Mára už delší dobu procházejí velkou krizí.

Zatím to vypadá, že se s ní nedokážou vyrovnat a půjdou od sebe. Celou situaci nese nejhůře Karla. Mají šanci všechny problémy ustát?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy