Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nečekané zhoršení stavu! Hana Zagorová se kvůli koronaviru vrací do nemocnice

Hana Zagorová
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
covid-19
Zatímco ještě ve čtvrtek to vypadalo, že Hana Zagorová (74) má nad koronavirem převahu, dnes je opět vše jinak. Zpěvačka se kvůli nemoci covid-19 vrací do nemocnice. Fanoušky o svém stavu informovala na svých stránkách na sociálních sítích.

V uplynulých týdnech nebyl zdravotní stav Hany Zagorové vůbec příznivý. Ba naopak, oblíbená zpěvačka skončila v nemocnici kvůli vysokým horečkám, které u ní vyvolala nákaza nemocí covid-19. Ve čtvrtek se vrátila domů a vypadalo to, že už se bude vše jen zlepšovat, bohužel se ale do nemocnice musela vrátit.

Hana o svém stavu informovala na sociálních sítích. „Dnes mě přivezli na chvíli domů, krása!!! Ale musím se do nemocnice ještě vrátit. Ta mrcha mi rozhodila krvinky, tak snad se umoudří,“ svěřila se Zagorová fanouškům s tím, že se ale cítí líp.

Zpěvačku vlastní zdraví moc netrápí, je hlavně ráda, že koronavirus kromě Štefana Margity nepřenesla na nikoho dalšího ze svých blízkých. „Jsem ráda, že jsem nikoho, ani z kapely, ani z mých blízkých, nenakazila. Kromě Štefana, který tady doma úspěšně bojuje s horečkami. Doufám, že už to skončí, že se brzy uslyšíme a uvidíme,“ doplnila Hanka.

Vděk Hany Zagorové

Ani v těžkých časech Hana Zagorová nezapomíná na své fanoušky, kterým poděkovala především za přání k narozeninám, které před pár dny musela oslavit na nemocničním lůžku. Nemůže se dočkat, až jí bude lépe a své fanoušky opět uvidí na koncertech. „Jsem moc ráda, že vás mám,“ sdělila zpěvačka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy