Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nečekané zastání pro Nikolu ze Survivoru: Nikdy mě neodsuzovala, překvapil Braňo, kterého veřejně ponižovala. Jak to vysvětlil?

Nikol a Braňo ze Survivoru.
Zdroj: Se souhlasem Braňo
+ Dalších 12 fotografií
Survivor 2022

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol se dočkala nečekaného zastání. Tím kavalírem nebyl nikdo jiný než Braňo, který ji prostřednictvím svého Instagramu označil za správňáka s dobrým srdcem. Přitom ona sama ho v show označovala za slabocha bez názoru, který se celou dobu jen vezl. Jak se Braňo vyjádřil k tomu, že se mu právě za to Nikol vysmívala?

Nikola Čechová je sice na kritiku zvyklá, i jí ale vlna hejtů, sprostých nadávek a přání smrti zasáhla. I proto v neděli zveřejnila asi desetiminutové video, v němž se nejenže vyznala ze svých pocitů, ale také vysvětlila, proč maže nechutné vzkazy, a dovysvětlila některé své kroky v show Survivor. Přesto se stále nacházejí lidé, kteří Nikolu nešetří svou kritikou.

Kdo by řekl, že se Nikol zastanou třeba Chili nebo Veronika Havlik, museli být překvapeni tím, kdo přispěchal hájit její čest. A tím kavalírem byl Braňo, který se v show proslavil hláškami „nalijme si čistého mléka“, „tohle je Survivor“ nebo „To je hnus!“

Dojemný vzkaz pro Nikol od Braňa

Právě on Nikolu popsal ve zcela jiném světle, než jak ji vidí většina diváků. „Nikol je žena malinká vzhledem a veliká svým srdcem. Inteligentní, milá, s velikým rozhledem a neskutečným apetitem po imaginárních jídlech. Mnohokrát mě s nimi přiváděla k šílenství, když místo spaní vyprávěla, co všechno by snědla,“ začal na úvod příspěvku na Instagramu Braňo.

„Mám velmi rád lidi, kteří mají svůj názor, vědí, co chtějí, a jdou si za tím. Nejvíc si mě však získala neskutečnou empatií a porozuměním,“ nechal se dále slyšet. „Vždy jsem cítil oporu, zajímal ji můj názor a nikdy mě neodsuzovala, i když se naše názory rozcházely,“ uvedl na pravou míru hráč Survivoru.

Hra Nikol byla založena na empatii

Její sociální hra byla založená na její empatii a schopnosti odhadnout lidi. Byla jedna z mála fanoušků amerického Survivoru, takže věděla, co má očekávat a jak se tato reality show hraje,“ doplnil dále Braňo.

Vyjádřil se také k tomu, jak o něm Nikol mluvila na kmenovce poté, co vypadla. „Věřím, že všechna ta slova pramenila ze zklamání. Není mi to příjemné poslouchat, ale dokážu to pochopit. Jsme jen lidi ovlivnění city a děláme chyby,“ dodal. „Hrála, jak nejlépe dovedla, a používala strategii, v niž věřila, že ji dostane do jejího vytouženého cíle. Vždy ji rád uvidím, vlastně se už tento víkend uvidíme v Praze,“ zakončil svůj příspěvek.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy