Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nečekané zastání pro Čapka, ze kterého Bartošová udělala šovinistu: Feministické kádrovačky, komentuje miliardář Chlad

Pavel Čapek má zastánce v Richardu Chladovi: Feministické kádrovačky, říká miliardář
Zdroj: Se souhlasem Richarda Chlada/Profimedia.cz/koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Kauza

Kauza kolem Pavla Čapka nepřestává v českém rybníčku rezonovat. Do sportovního moderátora se pustila řada kritiků včetně jeho bývalé kolegyně z České televize Lindy Bartošové za to, že pochválil fanynku za její "na ženu velmi kvalitní hodnocení" zápasu. Sám Čapek pak našel zastánce nejen ve svém šéfovi Robertu Zárubovi, ale také v miliardáři Richardu Chladovi. Ten Bartošovou a spol. označil v příspěvku na Instagramu za feministické kádrovačky, které si neuvědomují, že mohou moderátorovi zničit kariéru.

Pavel Čapek rozpoutal na sociálních sítích bouři, když po zápase Švýcarska s Kamerunem pochválil fanynku volající do televizního studia za její "na ženu velmi kvalitní hodnocení" mače. V tu chvíli byl oheň na střeše a sportovní komentátor byl zasypán drtivou kritikou, a to i od Lindy Bartošové, bývalé moderátorky České televize. "Česko, země příběhů o nekonečném šovinismu a paternalismu," napsala na Twitteru.

S jejím názorem však vůbec nesouhlasí Richard Chlad, který se Čapka naopak zastal. "Faul týdne?! Rozhodně ne ze strany pana Čapka! Ten typicky “mužsky” vyjádřil dotyčné ženě uznání nad jejím přehledem ve fotbale. Pochválil ji. A se zlou se potázal! Feministické “kádrovačky” se do něj, zcela mimo kontext, okamžitě obuly," zlobil se miliardář ve svém instagramovém příspěvku.

Chlad v útoku na Čapka vidí pouze snahu o osobní zviditelnění kritiků. "V jejich touze po chvilce slávy si dotyčné neuvědomují, že mohou pana komentátora profesně zruinovat a připravit o živobytí a léta budovanou profesní kariéru," pokračoval milovník rychlých vozů v obhajobě. Na závěr pak přidal i jeden vzkaz. "Uvědomte si laskavě důsledky vašeho “přemoudřelého ”dobroserství!" dodal Chlad.

Partner se o ženách vyjadřuje ještě hůř

Jeho názor se v komentářích pod příspěvkem setkal s velkým ohlasem a lidé mu přitakávali. Zejména se pak pozastavují nad slovy Bartošové, která podle mnohých nejsou ničím jiným než pokrytectvím. Sama totiž žije s raperem Tomášem Kučerou, jehož texty nejsou k ženám úplně přívětivé.

"Hlavně partner paní Bartošové se podílí na písních, jako je třeba tahle: “Long Islandy za piva, víkendová obživa. Pekovou chci na privát, vytrollit a poplivat. Čum jak bude polykat. Ty stojíš furt v offsidu, my v Off Season modu. Pořád sháníš ku*du, nedáš ani tři žongly a po párty hned domů, domů. Když tvoje party končí, já mám poločas (si v pí*i)” všímá si v komentářích jeden z uživatelů. "Za to dík," přitakal za osvětu Chlad.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy