Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nečekané výkony ve StarDance: Kritizovaná Arichteva zaválela, Šinkorová měla nehodu a Bagárová je favoritkou

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 15 fotografií
STARDANCE
Oblíbená show StarDance opět baví lidi na televizních obrazovkách. Minulý týden to bylo pouze zahřívací kolo, kdy se představili všichni soutěžící se svými profesionálními tanečními partnery. Dnes večer se už jede na ostro a na konci jeden z párů bude muset soutěž opustit. Velkou favoritkou je Daniela Šinkorová (45), porotci si oblíbili i mladinkou Moniku Bagárovou (24) a dnes večer se vystoupení povedlo i kritizované Veronice Arichtevě (32).

Dnes večer můžeme sledovat na televizních obrazovkách České televize další řadu oblíbené taneční show StarDance. Dnešní večer už není ani zdaleka tak pohodový jako ten první. Minulou sobotu byli všichni tanečníci v pohodě, protože nikdo z nich nemohl vypadnout.

Tentokrát se ale budeme muset s jedním párem rozloučit. Všichni se snaží a výkony jsou docela vyrovnané, proto bude tento ročník velmi napínavý. Minulou sobotu se ukázala jako nejslabší Veronika Arichteva.

Od poroty si Veronika minule odnesla poměrně ostrou kritiku a určitě to nebylo nic příjemného. Podle dnešního výkonu je ale poznat, že herečka na sobě pořádně zamakala a tentokrát předvedla jeden z nejlepších výkonů.

Podobně na tom byla i Daniela Šinkorová (45), kterou porota vychválila, jak mohla. Daniele se během tance stala menší nehoda a podpatek se jí zamotal do silonek. Herečka si ale s touhle patálií poradila a tanec dokončila bez sebemenších problémů.

Velkým překvapením je také mladinká Monika Bagárová, která byla chválena už první večer. I dnes to zpěvačce náramně slušelo a na svůj věk zatančila skvěle. Vypadá to, že se Monika se svým partnerem stávají favority celé soutěže.

Související články

Další články