Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nečekané vyjádření Elišky Ruskové k nevěře: Vím, jaký byl, ale tohle ho u mě drží

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 15 fotografií
zvrat
Elišku Ruskovou (15) si mohou diváci pamatovat jako nejmladší účastnici top desítky v pěvecké reality show SuperStar. Nejenom porotci se shodovali na tom, že na svůj věk má Eliška neskutečný hlas. Mladou zpěvačku ale v současné době zaměstnávají poměrně nepříjemné problémy. Její přítel Tobiáš jí má být nevěrný. Eliška na to má ale úplně jiný názor.

Eliška Rusková se do paměti diváků zapsala jako benjamínek SuperStar 2018. Od začátku soutěže se jí dařilo, ale měla trochu problém s tím, že byla hodně stydlivá a moc se neprojevovala. To jí koneckonců vytkla jednou i porota.

Pohledná zpěvačka se ale nakonec otrkala. Jednu dobu její fanoušci spekulovali, zda nemá něco s Petrem Borkovcem. Jejich románek se ale nikdy nepotvrdil. Nadějná Eliška si nakonec našla jistého Tobiáše, se kterým má menší problémy.

Minule jsme vás informovali o tom, že jistý zdroj z jejich okolí prozradil, že by měl vypracovaný mladík svoji známou přítelkyni podvádět. "Vím, že vypisuje různým holkám, které se mi s tím svěřily, a nejsou to zrovna věci, ze kterých bude Eliška skákat do stropu štěstím,“ informuje zdroj, který nechce být jmenován.

„Kolikrát se ho holky ptaly, jestli si nespletl chat a nechtěl takové věci napsat Elišce, ale on se brání, že takové věci by si rozhodně nespletl,“ pokračuje. Eliška má na celou věc ale úplně jiný názor a zatím to vypadá, že je úplně v pohodě a z podivných pomluv si nic nedělá.

„Já nevím, co dělal můj přítel ještě předtím, než jsme se dali dohromady. Tohle mi je nějakým způsobem fuk. Ale opravdu si myslím, že nemá potřebu si hledat někoho jiného, protože já si myslím, že mu dávám všechno dostatečně,“ řekla redakci eXtra.cz Eliška Rusková.

„Vím, že můj přítel byl takový, opravdu to vím, že takový byl, dobře, ale vážně si myslím, že nyní nemá potřebu,“ dodala Eliška.

Související články

Další články