Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nečekané usmíření Bieberových životních lásek: Milé gesto Hailey k Seleně Gomez

Nečekané usmíření Bieberových životních lásek: Milé gesto Hailey k Seleně Gomez
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
mír
Zpěvák Justin Bieber (25) si sice jednoho času užíval každou chvíli s jinou dívkou, větší roli však v jeho životě měly jen dvě ženy. Jeho nynější manželka Hailey Baldwin (22) a bývalá přítelkyně Selena Gomez (27), s níž strávil několik let ve střídavě fungujícím a nefungujícím vztahu. Ještě nedávno se zdálo, že Hailey nemůže Seleně přijít na jméno, nyní to však vypadá, že se rozhodla hodit minulost svého muže za hlavu a učinila milé gesto.

Teprve nedávno se Selena Gomez vzpamatovala z psychických problémů, kterými po rozchodu s Justinem Bieberem trpěla. Nyní se vrátila i zpět na hudební scénu a do světa vypustila dvě písně, jejichž text je zcela evidentně o Bieberovi. Hailey Baldwin jen chvíli po jejich vydání sdílela píseň I'll Kill You, v překladu "zabiji tě", a mnoho lidí si myslelo, že je to reakce právě na nové písně Seleny. To Hailey tvrdě popřela.

Manželka Justina Biebera tvrdí, že mezi ní a Selenou není žádný konflikt. Možná proto, aby to dokázala nejen veřejnosti, ale i Seleně, na Instagramu osrdíčkovala jednu z fotek, na které je zpěvačka označena. Učinila tak velmi milé gesto a ukázala, že minulost svého muže pravděpodobně hodila za hlavu.

Selena chystá i další písně a je jen otázkou, zda se i následující texty budou týkat jejího bývalého. Vypadá to však, že se mladá zpěvačka snaží ve svém životě posunout dál, a pokud jí v tom gesto od Hailey pomůže, bude to jen dobře.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy