Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Nečekané spojení: Monika Bagárová a Ben Cristovao po 11 letech znovu spolu, fanoušci šílí

Bagárová a Cristovao po letech znovu spolupracují na písni.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Spojení

Seznámili se v první řadě Česko Slovenské SuperStar a od té doby ušli pořádný kus cesty. Monika Bagárová (28) a Ben Cristovao (35) spolu před jedenácti lety tvořili pár a fanoušci je milovali. V roce 2012 však oznámili rozchod a každý si šel svou vlastní cestou, ačkoliv oba potvrdili, že zůstávají přátelé. Nyní se jejich cesty znovu, ačkoliv pracovně, spojily a fanoušci na sociálních sítích nemohou být nadšenější.

V roce 2009 vtrhla na televizní obrazovky pěvecká show SuperStar, v níž se představili i tehdy patnáctiletá Monika Bagárová a dvaadvacetiletý Ben Cristovao. Pár se dal nakonec dohromady v listopdu 2010 a vypadalo to na lásku jako hrom.

Jenže v roce 2012 se rozešli, jelikož měla Bagárová přijít na několik nevěr ze strany Bena, jak tehdy informoval web Šíp. Myslím, že si každý z Vás zaslouží vědět, že s Benem už spolu nejsme. Rozešli jsme se v dobrém a dál spolu budeme spolupracovat,“ napsala Bagárová před lety na Facebook, aby své fanoušky o odloučení informovala.

Spolupracují na písni

Každý si šel následně svou cestou a vystřídal několik partnerů, ale jejich cesty se přeci jen znovu spojily. Po jedenácti letech přišla velmi nečekaná fotografie na sociálních sítích Moniky Bagárové i Bena Cristovaa. Začali spolupracovat na písni a přidali snímek ze studia, na němž jsou vedle sebe vysmátí od ucha k uchu.

Fanoušci začali okamžitě pociťovat nostalgii. Tam cejtím nějaký srdíčkový vibrace,“ napsala jedna z uživatelek k fotografii. Nevím proč, ale hned, jak jsem vás viděla spolu na fotkách, něco mi říká, že to možná znova zajiskří. Jak se říká, stará láska nerezaví a teď jsou i starší a rozumnější celkově,“ napsala další zasněná uživatelka. „Já vás miluju přesně jedenáct let,“ napsala modelka Veronika Kašáková. Zda se k sobě nakonec vrátí nebo ne, to však zůstává záhadou.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy