Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nečekané přiznání: Těhotná Ewa Farna prozradila své NEJVĚTŠÍ TAJEMSTVÍ

+ Dalších 23 fotografií
Otevřená zpověď
Tajnůstkářka Ewa Farna (25) ohledně termínu porodu i jména miminka dál mlží. Není však pochyb, že prvního potomka přivede na svět v nejbližších dnech. S manželem Martinem Chobotem (30) už se nemohou dočkat, až se stanou rodiči. Cosi se ale v Ewě probudilo a přece jenom prozradila spoustu věcí ze soukromí. Tohle nikdo nečekal!

Dny, možná hodiny do porodu teď počítá Ewa Farna (25), které se požehnaný stav povedlo do poslední chvíle ututlat. Radostná novina je už ale několik týdnů venku a okouzlující zpěvačka, již zanedlouho čekají radosti i strasti mateřství, se rozhodla prásknout na sebe další tajemství ze svého soukromí.

„Chtěla jsem Vás dneska napálit na apríla, ale ty kolující spekulace kolem mé osoby myslím stačí. Navíc v době fake news se bojím do světa pustit nějakou další. Žijeme v době, kdy potřebujeme umět rozeznávat pravdivé info,“ začala Ewa svou zpověď na Instagramu.

Farna na sebe práskla i to, co nikdo netušil. „Usnu kdykoliv a kdekoliv. Příliš často sleduji seriál Přátelé, dokážu být pracovitá i hodně líná. Miluji stolní hry a jsem spíš bordelář, ale v kuchyni mám ráda pořádek. Když můžu, řeším kvalitu a zdroj toho, co jím,“ prozradila zpěvačka.

Dostala se i k nepřetržitému koncertování, za které ji řada lidí kritizovala. Nedokázali pochopit, že v požehnaném stavu neustále vystupuje. „Koncerty zvládám dobře i v těhotenství a těším se na další. Nepodceňuji, ale taky nepřeháním. Jsem obrovsky vděčná za každý koncert, miluji hraní naživo,“ dala jasně najevo, že zpěv ji naplňuje energií a pro miminko určitě není hrozbou.

Nezbývá, než dodat přání, aby se Ewě dařilo i po porodu. Poporodní psychóza hrozí každé mamince, zvlášť prvorodičkám. Ale vzhledem k pohodovému těhotenství a faktu, že se Ewa na miminko těší, je strach z takových komplikací snad zbytečný.

Mohlo by vás zajímat

Další články