Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nečekané přiznání Moniky Štikové: Budu mít s Petrem miminko! A už zná i termín

Zdroj: Instagram
+ Dalších 37 fotografií
Velké překvapení
Monika Štiková (46) se rozhodla učinit přítrž všem spekulacím. Místo mlžení rovnou řekla, že se svým kolouškem Petrem Biniasem (21) bude mít potomka. Dokonce už ví, kdy k té radostné události dojde. Po úprku do Německa tráví čas pouze s Petrem, dcery Ornellu (26) a Charlotte (22) hodila přes palubu a s Michalem Štikou se rozvádí.

Chce se znovu stát maminkou! Podle prostého matematického výpočtu by sice Monika Štiková (46) mohla dělat mámu svému zajdovi Petru Biniasovi (21), věkově nesourodá dvojice to však zjevně vidí jinak.

Štiková na to tentokrát šla opačně a místo mlžení rovnou kápla božskou. „Ano, plánujeme miminko, porodím mu potomka. Příští rok,“ odpověděla zvědavým fanouškům na Instagramu.

Zároveň zmuchlala a hodila do popelnice veškeré obavy, že už děti mít nemůže. „Můžu mít děti,“ ubezpečila Štiková.

Monika si prochází složitým obdobím, kromě rozvodu s Michalem Štikou (48) se rozkmotřila i s dcerami Ornellou Koktovou (26) a Charlotte Štikovou (22). „Za lásku jsem dostala jen nenávist,“ vysvětlila, proč před rodinou utekla za hranice.

Vypadá to, že třetí potomek může Štikové jedině prospět. Měla by si ale uvědomit, že až dovrší osmnácti let, jí už bude čtyřiašedesát. Vnoučátka by si tak pravděpodobně užila jen Petrova maminka.

Související články

Další články