Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nečekané přiznání Dary Rolins: Teď vám povím, proč se nesnesu s Jasminou!

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
Boj o Rytmuse
Dívčí válka mezi Darou Rolins (45) a Jasminou Alagič (29) je čím dál víc vyčerpávající, stále však přicházejí další zvraty. Ve zkratce se dá říct, že to, co jedna řekla včera, už dnes neplatí. Rytmusova (41) ex dlouho tvrdila, že má tu současnou docela ráda. Teď ale Dara vystřelila do světa pravdu jako letící šíp!

To, že Dara Rolins a Jasmina Alagič nebudou nejlepší kamarádky, bylo všem jasné už od letošního jara. Rytmus je prostě jen jeden a rozpůlit si ho nemohou. Alespoň se však zdálo, že se budou navzájem respektovat.

Dara Rytmusovy útoky schopně odrážela a Jasmina se tvářila, že s nimi nemá nic společného. Dokonce se nepřímo omluvila s tím, že nechce, aby její rapper komukoliv ubližoval. Jenže pak se odmítla zúčastnit akce, na které měla být i Rolins, a oheň byl na střeše.

Daře, jež se celou dobu držela a chovala se jako silná žena, už zřejmě ruply nervy. A tak se ve svém novém diáři přiznala k něčemu, co nikdo nečekal. „Občas zaznamenám tendence žárlit na úspěch té druhé. Na její lepší postavu, auto, muže,“ píše Rolins.

Nikdo nepochybuje o tom, že narážela právě na Jasminu. Je mladší, kariéru má před sebou a je s Rytmusem. A i když to Dara nepřizná, mezi fanoušky se šušká, že navzdory všem svým prohlášením na rappera stále nezapomněla.

Související články

Další články