Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nečekané přiznání bývalé moderátorky Gabriely Laškové: Boj s bulimií

Gabriela Lašková bude muset opustit moderátorské křeslo.
Zdroj: Renata Bušková eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Zdravotní stav

Gabriela Lašková (33) promluvila o nástrahách ve světě modelingu. Dnes již bývalá moderátorka zpráv na CNN Prima NEWS přiznala, že i ona nezdravě hubla, aby ve světě modelingu prorazila. V rozhovoru pro Aha! dokonce přiznala, že se jistý čas potýkala s bulimií. 

Modeling sice na první pohled může vypadat jednoduše a jako velké pozlátko, opak je ale pravdou. To ostatně přiznala i Gabriela Lašková, která roce 2013 vyhrála Českou Miss a za modelingem cestovala do zahraničí.

Hladovění a zvracení

Nyní se v rozhovoru pro web Aha! rozpovídala o strastech, které ji během let v modelingu doprovázely. „Když jsem vstoupila do modelingu, slýchala jsem, že bych měla zhubnout. Když je vám patnáct let, neumíte si s tím vůbec poradit,“ nechala se slyšet sympatická brunetka.

„Chtěla jsem být jako ty dokonalé modelky a zkoušela jsem všechno. Občas jsem se uchýlila i k těm nejméně zdravým formám hubnutí, jako bylo zvracení nebo hladovění,“ přiznala Lašková bulimii, neboli poruchu příjmu potravy, která se vyznačuje právě zvracením.

Odchod z Primy

Gabriela Lašková si v posledních měsících prošla opravdu krušným obdobím. V polovině února došlo v televizi Prima k velkým personálním změnám, které se dotkly i moderátorky Hlavních zpráv Gabriely Laškové. Ta přišla o svou pozici, avšak vedení jí nabídlo práci v pořadu Showtime.

Moderátorka však nabídku odmítla a z televizní stanice definitivně odešla. Respektuju rozhodnutí ze strany Primy a CNN Prima News a děkuji za nabídku setrvat na jedné palubě. Rozhodla jsem se ji však odmítnout a tedy zcela odejít,“ rozepsala se tehdy na svém Instagramu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy