Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nečekané překvapení ve filmu Klec: Jiřina Bohdalová poodhalí soukromí vlastní rodiny

+ Dalších 23 fotografií
propojení
V neděli večer Česká televize vysílá snímek Klec režiséra Jiřího Stracha (45), v hlavní roli s Jiřinou Bohdalovou (88) a Kryštofem Hádkem (37). Psychologické drama o osamocené starší ženě, která se stane obětí podvodníka vydávajícího se za jejího příbuzného, odhalí i soukromí samotné protagonistky hlavní role.

Jiřina Bohdalová je jednou z hereček, které veřejnost do svého soukromí pouštějí jen nerady. Ve snímku Klec si zahraje starší ženu jménem Květa Gallová, která po smrti manžela zůstala úplně sama. I díky tomu si ji vyhlédne podvodník, který se bude vydávat za jejího vzdáleného příbuzného.

Legendární herečka ve snímku odhalí soukromí své rodiny, když bude Jendovi v podání Kryštofa Hádka ukazovat starou rodinnou fotografii. Ta je totiž skutečně její a na snímku ji můžete najít. Proto pokud se chcete podívat na rodinu jedné z nejlepších českých hereček posledních let, buďte během filmu pozorní.

Dramatický snímek je inspirován skutečnou událostí babičky scénáristy Marka Epsteina, což ho povyšuje na mnohem vyšší úroveň.

Mohlo by vás zajímat

Další články