Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Nečekané překvapení v MasterChefovi 2020: Omarova naděje zhasla po pár minutách, ženy zaválely

Nečekané překvapení v MasterChefovi 2020: Omarova naděje zhasla po pár minutách, ženy zaválely
Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
masterchef
Dnes sedmi finalistům skutečně zamrzl úsměv na rtech. Do kuchyně se totiž vrátilo devět odpočatých vypadnutých, odhodlaných bojovat o návrat do soutěže. Není to ale podmínkou. Hned v úvodu dnešního večera Přemek Forejt (33) oznámil, že zpátky se také nemusí vrátit nikdo. Na uvaření pokrmu dostali soutěžící 60 minut a nervozita se dala krájet. Dnešní díl byl opět ukázkou toho, že všechno může dopadnout úplně jinak než by se mohlo na první pohled zdát.

„Pocity jsou velmi smíšené, protože ten kýžený cíl se zase oddaluje,“ zaznělo z úst Romana, když vstupovali vypadlí finalisté zpět do kuchyně MasterChef Česko. „Mě snad klepne pepka, to snad není možný!“ znělo také z balkonu.

Jednoduché to ale nebylo ani pro navracející se soutěžící. Někteří už dokonce zapomněli, jaké to je orientovat se v kuchyni a spižírně. Václav, který opustil soutěž už jako druhý, si vaření ztížil na maximum.

Zapomněl si totiž vzít základní suroviny. „Vy nemáte olej? Ani máslo?!,“ vyděsil se Honza Punčochář. „Já jsem si nevzal žádný tuk,“ zněla odpověď. „Počkejte, počkejte, čím to nahradíte? Vodou? Václave, to je za mě fakt špatný, to nemůžete dát,“ situace jinak pohodového porotce dost rozhodila a soutěžícího opustil se značnou skepsí ve tváři.

Václav se ale rozhodl bojovat do poslední chvíle: „Ten moment, kdy bych se zhroutil z toho, že nemám ten omastek nepřišel.“ Omar při vaření dostal od poroty vyhubováno, protože měl na svém pracovním stole velký nepořádek.

Zároveň poroto nezapomněla dodat, že oproti ostatním vypadlým ex soutěžícím má velkou výhodu, protože vypadl jako poslední a spoustu věcí má v živé paměti. Proto bylo velkým překvapením, že právě Omar jako první soutěž opustil a nedostal šanci jít dál. Porotci ho nemilosrdně poslali domů.

Naopak obrovskou pochvalu sklidila Evi, kterou porotci poslali zpět do soutěže MasterChefa. Druhou šanci dostala také soutěžící Chili a Pavel zvaný Pája, který radostnou událost nezapomněl zavolat mamince.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy