Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nečekané překvapení! Syn Michaela Schumachera promluvil o svém otci! Co řekl?

Jablko nepadá daleko od stromu!
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Od vážné nehody legendárního automobilového závodníka Michaela Schumachera už uplynuly tři roky. Jeho syn Mick se doposud k ničemu nevyjadřoval a obrnil se mlčenlivostí. Teď ale změnil názor a směrem k otci pronesl několik vět.

Zdravotní stav pilota Formule 1 je dlouhodobě vážný. Od konce prosince 2013, kdy měl Michael nehodu na sjezdovce ve Francii a skončil po ní v komatu, se spekuluje o tom, zda se lékařům podaří zázrak. Rodina o jeho zdraví nevydává žádné oficiální informace, pouze občas se objeví informace od lidí, kteří jsou s rodinou v kontaktu.

Syn legendárního závodníka otcův stav nikdy nekomentoval a pouze prozradil, že ho otec inspiroval. „Můj otec je pro mě vzorem. Je nejlepší, můj idol,“ svěřil se nedávno mladý závodník, který v minulosti pronesl, že by chtěl být šampionem jako jeho otec. Aktuálně se cítí být na tuto roli připravený, když promluvil pro německý portál bravo.de. "Chci být mistr světa Formule 1. To chce každý závodník, myslím,“ svěřil své touhy Mick, který je zatím pilotem Formule 3.

Mnozí věří, že bude velmi zdatným následovníkem svého otce a světu ukáže, že Formule 1 a jméno Schumacher k sobě neodmyslitelně pat­ří.

Související články

Další články