Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nečekané překvapení pro tenistku Kvitovou: Myslela, že si pinká se starcem, pak ale…

+ Dalších 6 fotografií
Nečekané překvapení čekalo na známou tenistku Petru Kvitovou poté, co dorazila na trénink týmu pro nadcházející Fed Cup. Jako vítěz soutěže o hru s Petrou, kterou pořádal jeden ze sponzorů, totiž dorazilo další tenisové eso. Petra jej jen pod mistrně zvládnutou maskou nepoznala.

V reklamě na výrobce luxusních hodinek Tag Heuer se šikovné ruce maskérů dostal totiž sám Tomáš Berdych (33). Toho pak Petře představili jako švýcarského důchodce Huberta Schmitze, který vyhrál soutěž v malování a rád by si s tenisovou hvězdou zahrál pár míčků. Ta ochotně souhlasila.

Hra začala vlažně, ale s každou další výměnou důchodce jako by nabýval na mládí a tenisovém umění. Petra, která se nejdříve usmála při pohledu na důchodcovu historickou raketu, pomalu nabývala na překvapení. Na konci už pan Schmitz hrál opravdu dobře.

„Když jsem pána viděla, říkala jsem si v duchu, co mě asi čeká. Po prvních úderech bylo jasné, že to umí. Že to hodně umí. Ke konci jsem už pomalu přestala stíhat a bylo mi jasné, že něco není v pořádku. Od začátku mi něco nehrálo, Švýcar se mi zdál nějaký divný a přitom povědomý, ale že je to Tomáš, to mi skutečně secvaklo až úplně na konec, když jsem mu šla podat ruku na rozloučenou. Moc mě to pobavilo, věřím, že stejný úspěch bude mít video i mezi diváky," uvedla k videu jedna z nejslavnějších českých tenistek.

Související články

Další články