Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nečekaný vzkaz od Jeana Rena Česku: Držte při sobě, vyzývá hvězda Návštěvníků

Jean Reno posílá zdravici Nemocnici Na Homolce: Držte spolu
Zdroj: Profimedia
FACEBOOK
Slavný francouzský herec Jean Reno, hvězda filmů Brutální Nikita, Leon nebo veleznámé komedie Drž hubu, natočil videopozdrav pražské Nemocnici Na Homolce. Video zveřejnila nemocnice na svých sociálních sítích a jde o vskutku nečekaný počin.

"Máme velkou radost, že se pro naši nemocnici rozhodl natočit krátký pozdrav francouzský herec Jean Reno, který se proslavil ve filmech Brutální Nikita, Leon nebo Purpurové řeky. Čeští diváci ho ale znají i z komedie Drž hubu nebo komerčně úspěšných Adventurers. Jeho povzbuzující slova patří všem, kteří v současnosti zažívají těžké chvíle – pacientům i zdravotníkům. Posíláme ho i do dalších českých a moravských nemocnic a vůbec všem, kteří se těší, až tato doba bude jednou za námi," uvádí Nemocnice Na Homolce příspěvek, který nečekal asi nikdo.

Populární francouzský herec v úvodu videa říká: "Dobrý den, jmenuji se Jean Reno a rád bych krátce pozdravil personál a pacienty Nemocnice Na Homolce," poté mluví o tom, že by rád dodal odvahu pacientům i personálu. "Vím, že je to těžké, že tato doba je velice náročná. Na konci tunelu ale vždy bývá světlo," pokračuje. "Držte při sobě, zůstaňte spolu a pokračujte dál. Vím, že je to obtížné, ale my všichni jsme teď s vámi. Odvahu! Brzy se uvidíme," uzavírá přes třicet sekund dlouhé video.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy