Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nečekané komplikace před odletem! Proč Dara Rolins málem zrušila dovolenou s dcerou Laurou?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 28 fotografií
Slovenská zpěvačka Dara Rolins (45) se celý rok těší na měsíční dovolenou se svojí dcerou Laurou, a ta se málem skončila dřív než začala. Co přesně se zpěvačce a její roztomilé dceři přihodilo? Odletěly holky nakonec?

Dara Rolins (45) má nabitý program po celý rok a pokud se jí povede udělat si delší volno, vyrazí s dcerou na dovolenou k moři. Jejich nejoblíbenější destinace jsou Bali a Dubaj. Letos se jim jejich měsíční dovolená málem nepovedla!

Komplikace nastaly, když dceři Lauře vypršela platnost pasu a Dara na poslední chvíli vyřizovala pro dceru nový, aby mohly odletět ve stanoveném termínu. V den dovolené ale pořád pas neměly, a tak to vypadalo, že holky zůstanou letos doma.

Co ale přišlo pak? Popsala sama Dara Rolins: "Sen se realitou může stát! Když nám ráno volali, že pas Laury je hotový, vyskočiliy jsme obě z postele jako kdybychom vyhrály milion. Dobře se na nás podívejte, protože nás teď měsíc uvidíte pouze v plavkách."

Samozřejmě, že se tahle událost neobešla bez hloupých poznámek lidí ohledně studia malé Laury. Všichni se zajímali, jak je možné, že může na měsíc odejít ze školy. Naštěstí se našlo více pozitivních komentářů a lidí, kteří to s holkami doslova prožívali.

Zpěvačka za ně poděkovala: "Děkujeme všem, kteří tenhle napínavý příběh prožívali s námi. Cením si vaší empatie. Vím, že se samozřejmě dějí i horší věci, ale dovolená s mojí princeznou, na kterou se těším celý rok, je pro nás obě zásadním zážitkem a událostí. Představa, že by to nedopadlo, je zničující."

Související články

Další články