Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nečekané komplikace pár hodin před StarDance: Xindl X skončil v nemocnici

Nečekané komplikace pár hodin před StarDance: Xindl X skončil v nemocnici
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
bolest
Diváci v sobotu budou moci sledovat už druhý vyřazovací díl pořadu StarDance 2019. Minulý týden sestavu soutěžících definitivně opustila Nora Fridrichová (42), jejíž výkon diváky neohromil. Kdo půjde z kola ven dnes, je otázkou, je ale jisté, že jeden z účastníků bude přinejmenším znevýhodněn - Xindl X (40), který tančí s Markétou Dostálovou, skončil v nemocnici na kapačkách.

Zatímco ostatní soutěžící už se poctivě připravují na sobotní večer, Xindl X se snaží dát po zdravotní stránce dohromady. Zpěváka postihly ošklivé problémy se zády, které by jeho účast ve StarDance mohly ohrozit. O tom, co se mu stalo, se podělil na svém Instagramu.

Xindl X je z celé situace velmi nešťastný. „Důkladná příprava na StarDance po xindlovsku. Když máte dojem, že jste na večer super připravený a jen tak něco vás nemůže rozhodit, tak ten anděl, co vás dostal na povel, se rozhodne, že to bude jinak. Něco vám rupne v zádech a vy zjistíte, že se nedokážete narovnat,“ napsal zpěvák k fotce z nemocničního lůžka.

Jeho stav se o něco zlepšil, není však jisté, jak moc problémy se zády ovlivní jeho taneční schopnosti. „Teď, po pár hodinách v nemocnici, už jsem zase rovnej jako pravítko a do večera mi snad bude opět do tance. Pokud budete mít dojem, že jsem při tanci prkennej, tak to je jen proto, že se držím doktorových instrukcí - hlavně s tím nedělejte žádné prudké pohyby. Každopádně mi večer držte palce,“ dodal.

Pod snímkem se okamžitě sešli kolegové ze StarDance, aby mu vyjádřili podporu. „Moc na tebe myslím a čekáme tu všichni na tebe,“ napsal do komentářů rybář Jakub Vágner. Tanečnice Miroslava Hanuše Adriana Mašková pak do komentářů přispěla pouze několika emotikony - smutnou tváří, svalnatou rukou a mávajícím panáčkem, čímž Xindlovi X poslala hodně sil. Nezbývá než doufat, že do večera bude zpěvák v pořádku.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy