Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nečekaná zrada v Survivoru: Kdo doplatil na své intriky a proč Chili mluví o pomstě?

Jak tohle dopadne?
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Survivor 2022

Pozor, spoiler z aktuálního dění v Survivoru. V následujících řádcích se dočtete o událostech, které měli možnost zatím vidět pouze diváci Voyo.cz. Jsou ale tak zásadní a dlouho očekávané, že je řeší už všechny fanouškovské stránky. Vláďovi se totiž konečně podařilo ze hry vyřadit největší intrikánku Nikol Čechovou alias Shopaholic Nicol. A to opravdu famózním tahem. Ta totiž o udržení v show bojovala se svým nejbližším spojencem Chili. Pojďme si popsat, co se stalo!

Fatální chyba Shopaholic Nicol

Vidina vítězství Nikoly Čechové v soutěži Survivor, která patří k fyzicky i psychicky nejtěžším kláním na světě, se po posledním duelu rozplynula jako pára nad hrncem. Shopaholic Nicol zřejmě žila v představě, že její holčičí aliance, do níž patřila, samozřejmě influencerčina hlavní spojenkyně, amatérská kuchařka Ta Thuy Dung alias Chili, karatistka Veronika Havlik a příležitostně i Johy Špačková, je nezničitelná. Netušila ovšem, jak moc se na ni mezi jejími soupeři vaří voda.

Moment, na který drtivé množství fanoušků týdny čekalo, konečně nastal. Shopaholic Nicol po prohraném duelu opustila napínavou show, ve které se dlužno dodat díky svým intrikám držela zuby nehty úctyhodně dlouho. Bohužel ale nepředpokládala, že mezi jejími spoluhráči je osoba hrající hru na úrovni, jejíž výšin neměla šanci dosáhnout.

Youtuberka, která si za své působení v nejdrsnější reality show Survivor Česko & Slovensko získala více odpůrců než nových fanoušků, vypadla v duelu, co se jistě zapíše do dějin napínavé show plné nečekaných zvratů. Nikola Čechová nakonec dojela na své vlastní rejdy a to, co si pro ni během výletu za odměnou ve společnosti "kamarádek" přichystali ostatní v kmeni, rozhodně nepředpokládala.

Ublížily Xénii

V pátek byli diváci Survivoru svědky, jak kvůli Čechové a její alianci proti sobě v duelu stanuly Xénia Gregušová a Dominika Šimová. Drobná plavovláska neměla na opuštěném ostrově v Dominikánské republice k nikomu tak blízko jako právě k sympatické Slovence z původního modrého týmu Azua. Pro Xénii byl odchod Domči takovou ránou na solar, že pomsta byla doslova nevyhnutelná.

Dobře věděla, že za tím vším stojí stará intrikánka Nicol a její gang. Stačilo pouze počkat na vhodnou chvíli a bývalá vítězka slovenské reality show Farma mohla mezi odvěké spojenkyně hodit pomyslné vidle, aniž by ona sama byla autorem ďábelského plánu. Hlavou celé "akce Nikol" nebyl nikdo jiný než Vláďa. Bratr moderátorky Evy Perkausové je rozený hráč a v posledních několika soutěžích o imunitu stála štěstěna na jeho straně. Tím, že si opět pojistil svůj pobyt na ostrově, mohl opět zamíchat kartami osudu jeho soupeřů.

O tom, že měl na Nikolinu alianci spadeno, není pochyb. Vhodná chvíle se mu nakytla, když Veronika vyhrála odměnu, ke které samo sebou přizvala nejen Nikol a Chili, ale nakonec i Johy. A právě to byla příležitost, jak na svou stranu dostat Braňa a Xénii. Společně ukuli, že do duelu označí Nikol a proti ní postaví její "nejku" Chili a tím navždy rozbijou uskupení, které se do poslední chvíle tvářilo, že ho nikdo nezničí.

Vláďa je přelstil

Kmenovou radu, kde začalo padat Nikolino jméno, youtuberka okomentovala: "Já jsem to tušila, že to tak bude. Nejdřív jsem si myslela, že jsem paranoidní, ale na tohle mám docela cítění, takže jsem to vycítila." Uvedla také, že jí to došlo díky různým náznakům, pohledům a atmosféře, která v kmeni vládla. "Upřímně ten krok musel přijít a divím se, že nepřišel dřív," dodala Čechová.

"Věřím tomu, že tahle trojka by mohla zůstat v klidu, kdyby správně zvážila osoby do odměny," řekl Vláďa s tím, že holky měly možnost kohokoliv z jejich pětičlenné aliance motivovat, aby se teď mohl kdokoliv z jejich holčičí trojky cítit lépe a bezpečněji. "Ještě to mohly posunout o krok dál, ale ta odměna jim podrazila nohy," dodal na konec.

To, že se proti sobě konečně postaví dvě největší intrikánky celé hry, potěšilo nejen Xénii, ale samozřejmě i diváky u televizních obrazovek. Souboj Nikol a Chili byl napínavý do poslední chvíle a Veronika Havlik po celou dobu nedokázala zadržet slzy, které jí tekly po tvářích proudem. Ve chvíli, kdy bylo jasné, že Shopaholic Nicol v souboji prohrála, propukla Chili v pláč, ovšem slzy v něm chyběly.

Slzavé údolí

"Nečekala jsem, že tady budu takhle dlouho," uvedla uplakaná youtuberka. "Mrzí mě to kvůli Chili, mrzí mě to kvůli lidem tady, které mám ráda, protože mi někteří přirostli k srdci. Ta hra mi dala strašně moc," řekla a dodala, že se zde naučila čekat a být trpělivá.

Cesta bývalé moderátorky Snídaně s Novou v drsné soutěži prohrou v duelu s nejlepší kamarádkou skončila. Nerozlučný trojlístek se navždy rozpojil a zatímco Chili s Veronikou zbyly jen oči pro pláč, u televizních obrazovek na oslavu odchodu blonďaté intrikánky jistě teklo šampaňské proudem.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy