Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nečekaná zpráva: Policie údajně zná totožnost muže, který pořezal tenistku Kvitovou!

Dobrá zpráva!
+ Dalších 12 fotografií
Dnes dostala tenistka Petra Kvitová (28) velmi dobrou zprávu! Policie údajně dopadla muže, který Petru napadl u ní v bytě a nepěkně pořezal. Tenistka před časem přiznala, že ji otřesný zážitek změnil. Úzkost nejde vytěsnit. Dnes o tom informovala Česká televize.

V prosinci to budou dva roky od napadení Petry Kvitové. V bytě v Prostějově ji napadl útočník, který doposud nebyl dopaden. Na tenistku vytáhl nůž. Petra Kvitová se dokázala ubránit, ale muž ji pořezal na levé ruce.

Kariéra byla v ohrožení. Nakonec se Petra díky vynikající práci zkušeného chirurga mohla vrátit na kurty.

„Občas pochopitelně přijdou ne zcela příjemné myšlenky. Doufám, že se to někdy zlomí a zbavím se jich, i když po takové zkušenosti je hodně těžké úzkost úplně vytěsnit. Jsem vděčnější, vyrovnanější, neřeším drobnosti jako předtím, nerozčiluji se kvůli hloupostem. Snažím se žít teď a tady, i když ne vždycky je to jednoduché,“ prozradila před nějakou dobou tenistka pro magazín Cosmopolitan.

Nyní přišla konečně skvělá zpráva. Policii se podařilo dopadnout muže, který naši tenistku ošklivě poranil. „Policie má horkou stopu. Dokonce zadržela pachatele, o kterém si myslí, že stál za útokem na Kvitovou,“ řekla Česká televize.

Vyšetřovatelé chystají na čtvrtek zásadní vyjádření. Případ dál sledujeme.

Mohlo by vás zajímat

Další články