Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nečekaná změna v životě: Co provedla manželka slavného zpěváka Tomáše Kluse?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Novinka
Opravdu nečekaný zvrat v životě manželky Tomáše Kluse. Krásná Tamara Klusová (31) na sociální síti ukázala své staronové já. Nechala si totiž obarvit vlasy zpět na hnědou barvu a musíme uznat, že jí to sekne.

Tamara Klusová je na české scéně velmi výraznou osobností. Bude to zřejmě kvůli tomu, že se provdala za oblíbeného zpěváka, který rád promlouvá k celému národu.

S manželem Tomášem Klusem (33) tvoří Tamara pár už nějaký ten pátek. Společně vychovávají tři krásné děti Josefínu, Alfréda a Jenovéfu.

Choť zpěváka mají všichni zarytou v paměti jako roztomilou blondýnečku s rudou rtěnkou. Nicméně změna je prostě život. Matka od tří děti se na své sociální síti pochlubila novou barvou vlasů. Nebo vlastně starou? Vrátila se zpět k hnědé barvě. „Děkuju Ti, blonďatá éro,“ rozloučila se s dřívějším já a přivítala tak novou barvu. Podívejte se do fotogalerie, jak jí to sluší.

Související články

Další články