Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Nečekaná vycházka prince Harryho: Naznačil, jak je na tom Meghan Markle s porodem

+ Dalších 68 fotografií
poplach
Porod Meghan Markle (37) už má přijít každičkým dnem, i proto si princ Harry (34) nechal úplně prázdný diář, kdyby ho náhodou jeho choť potřebovala. I přesto ale vyrazil na akci a to napovídá tomu, že Meghan je zatím v klidu a porod se v následujících několika hodinách zřejmě nekoná.

Nastávající tatínek princ Harry se objevil na bohoslužbě ve Westminster Abbey. Zatímco těhotná Meghan Markle seděla doma, Harry dokazoval, že spor jeho manželky s Kate Middleton jeho vztahy s ní neovlivnil. Smáli se spolu jako dávní kamarádi.

Vidět Kate a Harryho na veřejnosti společně není obvyklé. Sám princ se akce původně zúčastnit neměl a podle zdroje blízkého královské rodině měl být velmi rád, že mohl nakonec přijít. To napovídá tomu, že Meghan zatím nerodí a děťátko si ještě nějakou dobu počká, než vykoukne na svět.

Zatímco Harry plní své královské povinnosti, Meghan má být doma, obklopená vonnými svíčkami, a relaxovat před porodem. Ten může být v jejím věku velmi náročný.

Mohlo by vás zajímat

Další články