Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nečekaná SuperStar: Oprášili finalisty první řady, po 17 letech zazpívají Veď mě dál

SuperStar 2021: Nova oprášila finalisty první řady, po 17 letech zazpívají Veď mě dál
Zdroj: Se souhlasem Sámera Issy
+ Další 4 fotografie
pěvecká show

První finálový přímý přenos aktuální řady SuperStar na TV Nova se ponese v nostalgickém duchu. Na jednom pódiu se totiž po dlouhých sedmnácti letech sejde část finalistů z první řady veleúspěšné show. Původně měli být všichni, dva z finalistů ale svou účast měli odříci. Redakce eXtra.cz exkluzivně zjistila, kdo bude chybět. 

Překvapení, které nikdo nečekal. Televize Nova na první finálový večer letošního ročníku SuperStar, ve velkém utajení přichystala pro televizní diváky pecku: Pozvala všech deset finalistů první české série, zazpívat by měli svůj tehdejší hit Veď mě dál. Dva finalisté jim ale odřekli. Kteří to byli a kdo naopak nechybí?

během celé soboty se osmička finalistů Česko hledá SuperStar 2004 chystala na nedělní přímý přenos. Na place tak nechyběla Šárka Vaňková, Julián Záhorovský, Sámer Issa, Martina Balogová, Tomáš Savka, Stanislav Dolínek ani Petr Poláček a Veronika Zaňková. Největší hvězdu se ale Nově zlanařit nepodařilo.

Vítězka bude chybět

Aneta Langerová prý původně souhlasila, nakonec ale odřekla. A chybí i Petra Páchová,“ řekl eXtra.cz zdroj ze štábu. To nám potvrdil i Julián Záhorovský. I pro ně to ale bylo podle jeho slov nemilé překvapení. Až na místě jsme zjistili, že nebudeme všichni. Ani nevím, zda se omluvili, ale asi jo. Rozhodně jsme žili v tom, že budeme všichni. Budeme zpívat tu naši společnou Veď mě dál,“ potvrdil redakci eXtra.cz Julián s tím, že to není poprvé, kdy se Aneta srazu bývalých finalistů SuperStar nezúčastnila.

Před dvěma lety jsme se Šárkou udělali sraz. I tehdy chyběli dva. Aneta a Tomáš. Nikdo z nás není s Anetou v kontaktu,“ popsal Záhorovský, který si ale i tak vystoupení hodlá užít.

Je to pro mě obrovská nostalgie. Být zase na tom pódiu, slyšet tu znělku… Jenom mě šokovalo, že současní účastníci nám vykají. Nejsme přece zase tak staří!“ zubí se Záhorovský.

Aneta Langerová se nejspíš nemohla zúčastnit kvůli naplánovanému koncertu v Příbrami, jenže ten se kvůli epidemiologické situaci zrušil. Čas by tedy nyní měla. Jak se zdá, ostatních účastníků se od doby svého vítězství v soutěži spíše straní, s níkým z nich není v kontaktu.

Podle informací eXtra.cz chce Nova v podobném duchu pokračovat a v dalších dílech přivést na pódium i další finálové desítky. Pokud možno tentokrát už kompletní…

Související články

Další články