Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Nečekaná smrt v Česko Slovensko má talent: Mladou Katku oplakávají soutěžící i štáb

neštěstí
Jen krátce před finálovým večerem zasáhla štáb show Česko Slovensko má talent velmi smutná zpráva. Nečekaně zemřela jeho členka Katka, která se na pořadu podílela několik let a byla jeho neodmyslitelnou součástí. Mladou ženu měli velmi rádi nejen její kolegové, ale i soutěžící, kteří měli tu čest se s ní setkat.

Zatímco se diváci těší na finále letošního ročníku soutěže Česko Slovensko má talent, v zákulisí se musí vypořádávat se smutnou událostí. Tento svět nečekaně opustila mladá členka štábu Katka, která se na show podílela už několik let. Kolegové ji popisují jako milou a vždy usměvavou ženu, s láskou na ni vzpomínají i soutěžící.

Smutnou zprávu oznámil štáb na stránkách Talentu. „Loučíme se s Katkou. Vy diváci jste ji mohli vidět prostřednictvím televizní obrazovky, my ze štábu jsme ji znali osobně. Několik let spolupracovala na výrobě Talentu a byla jeho neodmyslitelnou součástí. Bohužel nás zasáhla velmi smutná zpráva a Katka nás navždy nečekaně opustila. Máme na ni krásné vzpomínky a navždy zůstane v našich srdcích. Posíláme pozdrav do nebe. Odpočívej v pokoji, Katko,“ stojí na Facebooku.

Pod příspěvkem fanoušci pořadu vyjadřují Katčině rodině, přátelům i kolegům upřímnou soustrast. Mezi komentujícími se objevila i loňská finalistka, kouzelnice Kelly, která zavzpomínala na setkání se zesnulou. „Měla jsem čest Katku poznat, byla vždy milá a usměvavá. Upřímnou soustrast celé rodině,“ napsala. Ti, kteří Katku znali, ji pod její fotkou popisují jako sympatickou a dobrosrdečnou osobnost, která bude všem chybět.

Mohlo by vás zajímat

Další články