Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nečekaná smrt mladého herce (20): Šel spát, dostal záchvat a už se neprobudil

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Další 4 fotografie
Tragická ztráta
Na televizních obrazovkách i stříbrných plátnech se objevoval od útlého věku. Miláček dívek z celého světa Cameron Boyce (†20) vydechl v neděli ráno naposledy. Jeho náhlá smrt všechny vyděsila a nikdo si ji nedokáže vysvětlit. Zemřel v záchvatu ve spánku.

Milovaly ho dívky ze všech koutů světa. Cameron Boyce (†20) ale o víkendu náhle zemřel. „S hlubokým zármutkem a zlomeným srdcem oznamujeme, že nás Cameron dnes ráno opustil,“ potvrdil smutnou zprávu rodinný mluvčí.

„Zemřel ve spánku v záchvatu, jenž byl vyústěním dlouhodobých zdravotních problémů, se kterými se léčil,“ dodal mluvčí v prohlášení.

Právě zmíněné zdravotní potíže jsou záhadou, mladý herec o nich totiž nikdy nemluvil. Určitou stopu ale dal fanouškům před týdnem, kdy na Instagramu zveřejnil podivnou fotku. Leží na ní v posteli s kulichem na hlavě. Mnozí ji brali jako žert, jiní se ale začali strachovat.

„Svět nepochybně přišel o jedno ze svých nejzářivějších světel, ale jeho duše bude žít nadále díky vlídnosti a soustrasti všech, kteří ho znali. Jsme hluboce zarmouceni a prosíme o zachování soukromí v této nesmírně těžké chvíli. Nad ztrátou syna a bratra truchlíme,“ stálo ještě v rodinném prohlášení.

Cameron Boyce se v různých menších rolích objevoval odmalička. V roce 2011 ho proslavil seriál Jessie z produkce Disney Channel, v němž začal hrát jako jedenáctiletý. Od té doby v seriálech i filmech oblíbené stanice působil pravidelně.

Související články

Další články