Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

NEČEKANÁ SLOVA o miminku: Promluvil důležitý muž v životě Ewy Farné, o němž zpívá v klipu

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 119 fotografií
těhotná zpěvačka
V pondělí večer redakce eXtra.cz přinesla jako první zprávu o tom, že Ewa Farna (25) je v pokročilejším stadiu těhotenství. Radostná událost zasáhla pozitivně všechny. Nejen její fanoušky, ale i jejího hudebního objevitele Leška Wronku, který nám svěřil několik velmi potěšujících slov. Mluví o tom, že slavnému páru se jistě narodí supertalent!

Farna se právě díky Wronkovi ve dvanácti letech dostala do mediálního světa. Společně spolupracovali dlouhých 10 let a nakonec se Ewa Farna v roce 2016 rozhodla, že s Wronkou ukončí spolupráci. I když spolu chvíli nemluvili, jejich vztahy zůstaly pořád dobré.

„Skvělá zpěvačka je těhotná s výborným muzikantem a autorem, takže jsem nadšený, že se česko-polskému showbyznysu narodí supertalent! Ale hlavně ať je potomek zdravý a přeji celé rodině, ať se narodí do jakžtakž normálního světa,“ popřál Lešek Wronka vše dobré hudebnímu páru.

Farna se těší na svého prvního potomka. Podle spekulací je v sedmém měsíci a sama se těší, až se stane maminkou krásné holčičky nebo chlapečka.

Související články

Další články