Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Nečekaná proměna Leony Machálkové: V mikádu omládla minimálně o deset let

Leona Machálková přišla na otevření Retro muzea.
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka
+ Další 2 fotografie
proměna

Populární zpěvačka Leona Machálková (54) si nenechala ujít otevření nového Retro muzea v Praze, kde byla i redakce eXtra.cz. Vdova po Bořku Šípkovi (†66) změnila vizáž a stěží by jí někteří hádali více než 45 let. Mladistvému vzhledu pomohly i skvěle zvolené šaty.

Takhle vypadat umí opravdu málokdo! Blonďatá zpěvačka Leona Machálková za pár dnů oslaví 55. narozeniny, na akci v pražském obchodním domu Kotva vypadala úchvatně. Šmrncovní mikádo talentovanou umělkyni omladilo o několik let.

Její mladistvý vzhled podtrhly i proužkované bílo-zelené šaty pod kolena, které doplnila o bílé tenisky. Lehce retro šaty se perfektně hodily na slavnostní otevření muzea, které mapuje 70. a 80. létá minulého století v Československu.

Artur je celý táta

Na akci tentokrát dorazila bez svého syna, jehož otcem je designér Bořek Šípek. Potomek slavných rodičů jako by otci z oka vypadl. Artur je Bořkovi podobný nejen stavbou a držením těla, ale i tvarem obličeje, nosu i rtů. Snad jen tvar jeho očí připomíná, že má i něco ze své maminky. Leonu naposledy doprovodil na Festivalu Jiřího Menzela.

"Můj syn vyrostl jako z vody a je to kus chlapa. Jsem ráda, že mne doprovodil na vzpomínkový večer na pana Menzela, kterého jsem měla, stejně jako Bořkův syn, moc ráda,“ řekla pro Blesk Machálková.

„Na pražském gymnáziu ho ještě čeká maturitní zkouška a pak se přesune do Milána na univerzitu designu a interiéru,“ dodala pyšná maminka. Artur tak po otci zdědil nejen rysy, ale i výtvarné vlohy a cit pro umění.

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy