Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nečekaná proměna: Jitka Čvančarová bez dekoltu, zato se pochlubila rudou hřívou

Zdroj: eXtra,cz, Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
proměna
Jitka Čvančarová (41) se v úterý proměnila v krásku s rudými vlasy. Nečekanou proměnou potěšila všechny přítomné, náramně jí to totiž slušelo. U herečky, kterou proslavila již legendární fotka obřího dekoltu z Karlových Varů, platí, že dokáže půvaby rozdávat i bez zbytečných provokací.

Ne, Jitka Čvančarová (41) nenavštívila kadeřnický salon, rudé vlasy nebyly její. Herečka si nasadila paruku, aby podpořila úterní charitativní událost v Českém muzeu hudby.

Benefiční aukce panenek známých osobností pro UNICEF se konala už posedmnácté. Čvančarová si vytvořila panenku s červenými vlasy, a tak s ní chtěla ladit. Tentokrát dekolt nechala doma a dorazila s rolákem až ke krku.

Jitka má letos za sebou velkou roli v drsném dramatu Nabarvené ptáče, které ukazuje ty největší hrůzy války. Někteří lidé dokonce z premiéry odcházeli, protože nesnesli pohled na takové násilí. Na červený koberec Čvančarová naopak vynesla šaty s hlubokým výstřihem.

Související články

Další články