Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Nečekaná překvapení v Ulici: Učitelka bez vkusu a nový milenecký pár!

+ Dalších 39 fotografií
Tento týden nebude v Ulici pouze plný zklamání a nervozity. Diváci se můžou těšit na nové vzplanutí mezi Evženem a Blankou. Tihle dva se už nějakou dobu oťukávali, ale až nyní se začne konečně něco dít. Budou to stejní divoši jako Martin Maléř a číšnice Šárka? A jak se začlení do kolektivu učitelů nová slečna učitelka, která je trochu jiná než všichni ostatní?

Jak zapadnout do nového kolektivu, když na první pohled vyčníváte a u starších kolegů vzbuzujete nedůvěru? Magda nastoupila v pololetí na gymnázium jako nová pedagogická posila, ale ostřílený matador Mojmír Kalina má vůči ní okamžitě spoustu výhrad.

To však není jediný kámen úrazu. Nečekaně to pořádně zaskřípe také mezi Magdou a Otou, jemuž se hodně vymstí jeden dobrý skutek. Co Ota udělá? Co všechno vadí Kalinovi? A proč si Magdu podá ředitelka Puklická?

Na druhé straně Martin Maléř a číšnice Šárka nejsou jedinými novými milostnými postavami v Ulici. Pomalu to začíná vypadat, že Adrianin otec Evžen opravdu něco cítí ke své nové sousedce.

Jak se říká, protiklady se prý přitahují, ale platí to i pro Blanku a Evžena, kteří kolem sebe opatrně krouží už několik měsíců? Jen co se zdá, že je to mezi nimi na dobré cestě, stane se něco, kvůli čemu to mezi nimi hodně zabouří.

Obvykle se jedná o nedorozumění, ovšem i to může v první chvíli hodně ranit. Také tentokrát bude všechno jinak, než jak si ti dva naplánují, což přinese spoustu překvapivých emocí. Kdo a jak zhatí jejich plány? A co si o nich myslí jejich blízcí?

Související články

Další články