Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Nečekaná party Survivoru v Praze: Nikola a Chili středem pozornosti. Nechyběli ani Adam nebo Braňo!

Shledání účastníků Survivoru 2022 v Praze.
Zdroj: Se souhlasem Shopaholic Nicol
+ Dalších 5 fotografií
Setkání

Opravdu byly Nikola Čechová a Chili, vlastním jménem Ta Thuy Dung, všemi nenáviděné? Ačkoliv si to někteří diváci Survivoru 2022 myslí, realita je zcela jiná. Podle snímků ze sociálních sítí některých z nich se v sobotu večer v centru Prahy uskutečnilo neoficiální setkání finalistů aktuálně nejsledovanější reality show u nás a právě tyto dvě hráčky na něm nesměly chybět. 

Skrz televizní obrazovky se může zdát, že si nemohou přijít na jméno a na ostrově, kde bojovali o dvouapůlmilionovou hru, si šli doslova po krku. Realita je ale zcela jiná. Finalisté Survivoru 2022 měli v centru Prahy neoficiální setkání a nechyběly ani dvě třetiny “trojhlavé saně”, proti které se nakonec téměř všichni na ostrově spolčili a rozhodli se je ze hry vyhodit.

„Nemohla jsem dospat, jelikož a protože uvidím dneska některé osoby, se kterými mám velmi zvláštní, ale velmi silné vzpomínky. Těším se na ně. Velmi se na ně těším,“ svěřila se na Instagramu právě Nikola Čechová, známá pod přezdívkou Shopaholic Nicol, která večer zveřejnila fotografii ze sešlosti hvězd Survivoru. A šlo o opravdu netradiční setkání.

Na setkání nechyběla Nicol, Chili nebo Adam

Kromě Nikoly a Chili, kteří se vídají pravidelně a před několika dny dokonce spolu slavily i narozeniny Chili, ke kterým jí Čechová věnovala stejný řetízek, který sama má, nechyběli Tomáš Askob, Braňo, Vláďa a Adam Raiter, na kterého byly Nikola a Chili na ostrově doslova alergické. Navíc byla jenom partnerka Vládi Čapka Veronika, která je také velkou fanynkou Survivoru a party hrdinů české verze si tak pochopitelně nemohla nechat ujít.

Otázkou jen zůstává, zda tohle setkání zavře ústa věčným kritikům, kteří v jednom kole útočí nejen na Nikolu, ale také Chili, které se možná ne vždy během show chovaly v rukavičkách, ale rozhodně neudělaly nic, za co by si zasloužily být pranýřované od rána do večera za to, že se snažily jenom dostat do finále a vyhrát dva a půl milionu korun.

A ze snímku je zřejmé, že Nikol její mnohdy až jedovaté poznámky z kmenové rady, kdy už byla součásti poroty, odpustil i “„Nalejme si čistého mlieka“ Braňo, jehož hlášky již doslova zlidověly.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy