Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nečekaná náhrada za Natálii Grossovou: Vystřídá ji potetovaná rapperka Sharlota

Sharlota si poprvé zahraje muzikálovou roli.
Zdroj: Martin Procházka / Herminapress / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
zpověď

Rapperka Sharlota (25) se pustila do pořádné výzvy. Poprvé v životě si totiž zahraje muzikálovou roli v připravovaném muzikálu Okno mé lásky s hity Olympiku v Divadle Broadway. Ještě větším překvapením pro některé možná je, že bude alternovat se zpěvačkou Natálií Grossovou (18), která se na prknech divadla cítí jako ryba ve vodě. Sharlota redakci eXtra.cz popsala, jak náročné divadelní zkoušky zvládá, a svěřila se, jak si rozumí s Natálií. Prozradila také, zda byla se svým novomanželem na svatební cestě. 

"Nabídka hrát roli v muzikálu Okno mé lásky mi byla hozena na stůl a byla jsem z ní extrémně překvapená, přece jen se často se setkávám s tím, že málokdo ví, jak vlastně umím nebo neumím zpívat. Já to brala jako výzvu, věděla jsem, že mi to vlastně bude dělat i velký problém, protože je to pro člověka, který do toho není zasvěcený, a tak si neumí představit, jaké to je hrát, zpívat a do toho ještě tancovat," svěřila se známá česká rapperka Sharlota pro eXtra.cz se slovy, že si díky muzikálové roli rozšíří své obzory.

"To, že si projdu tím procesem, je pro mě jako umělce ohromný posun. V blízké budoucnosti jsem chtěla klasicky jezdit koncerty nebo dělat spolupráce, nic nového. A tak jsem věděla, že role v muzikálu je cesta, kterou se chci vydat. Je to věc, ve které se necítím tak komfortně, a vystupování z komfortní zóny mě jako člověka posouvá dál. "

Sharlota alternuje s Natálií Grossovou

Potetovaná kráska bude hrát jednu z hlavních rolí, konkrétně roli Denisy. V té se bude střídat s ostřílenou muzikálovou zpěvačkou a herečkou Natálií Grossovou, se kterou se aktuálně vídá téměř každý den.

"Ano, mám stejnou roli jako Natálie a je to podle mě velmi dobrá volba. Naše role jsou totiž stejně jako u mužských hlavních postav úplně jiné a tím ta hra dostane úplně jiný rozměr. Podle toho, jaká bude alternace, to v té hře vytvoří jinou energii, kterou do ní vloží každý z nás," prozradila se slovy, že si s Natálkou padly do noty.

"Známe se už delší dobu, několikrát mě pozvala i na své vystoupení, například na Ples upírů, který byl báječný. Je to skvělá a extrémně talentovaná holka, se kterou si dobře rozumím a trávíme spolu aktuálně mnoho času. Když už je člověk s někým tak často a řekne, že je v pohodě, tak je to co říct.

Přece jen se mi zdá, že lidé jsou zvyklí spolu fungovat hodně povrchově. Vidí se na akcích, nejdou do hloubky, a pak se stává, že z dlouholetých přátelství si nemáte co říct. Jsem ráda, že teď navazuji kvalitní a dlouhodobé vazby. V muzikálu jsou i intimní a náročné scény, a proto je důležité, aby na druhého bylo spolehnutí."

Svatební cesta proběhne nejdříve za rok

Sharlota se koncem června dočkala své vlastní veselky. Za manžela si vzala svou spřízněnou duši Lucase Blakka, se kterým dorazila i na premiéru filmu Bullet Train, kde si užili zasloužený a výjimečný čas pro sebe. Před pár dny dala na Instagram fotky ze společného výletu.

"Jsem v divadle zavřená od rána do večera, což je moje poprvé. Vždy jsem byla zvyklá na fázovou práci, teď se cítím někdy na pokraji sil. S manželem jsme od svatby nestrávili skoro žádný čas o samotě. Toho času je opravdu málo, navíc se ani moc nestíhám starat o svou domácnost, a když se mi začnou takhle kupit věci, začínám být štiplavá a nepříjemná. Proto jsem ráda, že jsme mohli vyrazit do kina, u filmů totiž dokážu vypnout a odpočinout si."

Pokud jde o svatební cestu, ta ještě neproběhla. Pár se ji rozhodl odložit na příští rok, kdy si chtějí splnit jeden ze svých snů. "Svatební cesta bude nejdřív až za rok. Rádi bychom se dostali do Ameriky, kterou máme roky vysněnou."

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy