Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nečekaná láska jak trám: Lucie Vondráčková už není single, chodí s Petrem Vojnarem

Zdroj: profimedia
láska

Oblíbená česká zpěvačka Lucie Vondráčková (41) má od rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem (38) smůlu v lásce. Nyní to ale vypadá, že se karta obrátila. Podle webu Expres.cz randí Lucie s moderátorem Petrem Vojnarem (45).

Něco takového skutečně nikdo nečekal. Zpěvačka Lucie Vondráčková je až po uši zamilovaná do moderátora Petra Vojnara.

"Klidně to tak berte, ale ano. Potvrzuji," řekla k novému vztahu webu Expres.cz Vondráčková. Vztah s Lucií Vondráčkovou webu potvrdil i Petr Vojnar. „Ano, je to pravda. Nechci se k tomu ale více vyjadřovat. Mám volno a jsem se synem,“  Zpěvačka má za sebou rozvod s hokejistou Tomášem Plekancem, se kterým má dva syny, Matyáše a Adama.

Zatímco Plekanec si nedlouho po rozchodu našel přítelkyni tenistku Lucii Šafářovou, se kterou má dceru Leontýnku, Lucie byla dlouho sama a na lásku neměla štěstí.

Lucie dlouho o žádném vztahu ani mužích slyšet nechtěla a naplno se věnovala dětem a novému zázemí, které pro chlapce vybudovala.

Nyní patrně dozrál ten správny čas na to, aby i ona byla v soukromém životě konečně šťastná. Vondráčková se s Vojnarem měla seznámit během práce a evidentně přeskočila jiskra. prý jsdou spolu už dva měsíce. Tak snad jim to vydrží.

Související články

Další články