Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nečekaná komplikace v show Tvoje tvář má známý hlas. Lamy udělaly na pódiu pěknou spoušť!

Iva Pazderková si obě lamy zamilovala.
+ Další 3 fotografie
A je to tady! Show Tvoje tvář má známý hlas je zpět! Už zítra startuje první epizoda druhé řady. A hned při prvním natáčení se objevily komplikace. Zvířata, která byla součástí vystoupení, udělala na pódiu pěkný svinčík.

Natáčení prvního dílu show Tvoje tvář má známý hlas komplikovala zvířata. Součástí vystoupení Markéty Procházkové byly totiž dvě roztomilé lamy. Jenže když zvíře musí, tak musí. Když vystoupení hodnotila porota, udělaly na pódiu pořádný bobek.

„Od lam jsem čekal trošku víc,“ bavil diváky porotce Jakub Kohák a v tu chvíli se začaly dít věci. „Zničehonic začaly lamy čůrat a bobkovat přímo na pódiu. Všichni byli mrtví smíchy, diváci i štáb. Tohle člověk prostě nevymyslí. Naštěstí stály lamy na koberci, tak neponičily pódium a mohlo se pokračovat v natáčení,“ prozradil zástupce produkce pořadu.

Lamy Čerta a Sáru si všichni zamilovali a byli z nich nadšení. Porotkyně Iva Pazderková neodolala a dokonce se s nimi po skončení natáčení vyfotila. „Jsou tak roztomilé,“ usmívala se Iva. Vystoupení Markéty Procházkové i vtipný moment s lamami uvidíte ve druhé řadě show Tvoje tvář má znám hlas už zítra večer ve 20.20 na Nově.

Mohlo by vás zajímat

Další články