Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nečekaná dvojice na CNN Prima News: Perkausová překvapí po boku Suchoně. Kde je Šebrle?

Eva Perkausová a Petr Suchoň.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
zprávy

Diváci CNN Prima News překvapí nečekaná moderátorská dvojice. V Hlavních zprávách se v pátek objeví vedle Petra Suchoně (38) Eva Perkausová (28). Ta přitom tvoří nerozlučnou dvojici s Romanem Šebrlem (47). Došlo snad na Primě k moderátorskému vyhazovu? Redakce eXtra.cz má odpověď.

Eva Perkausová se objeví jako moderátorka vedle Petra Suchoně, který ovšem není její parťák, během moderování Hlavních zpráv na Primě, tím by měl být Roman Šebrle. Diváky jeho absence možná překvapí. Došlo snad kvůli nějakému průšvihu, kterými je bývalý profesionální sportovec proslulý, k záměně, či hůř, vyhazovu?

Víme, proč Roman Šebrle chybí

Diváci se o svou oblíbenou dvojici bát nemusí. Podle informací redakce eXtra.cz stojí za nečekanou moderátorskou výměnou zákeřný bacil, který sedl na oba syny moderátorky Gabriely Laškové. Naštěstí přispěchala Eva a nabídla se, že kolegům pomůže. Gábina tak mohla zůstat doma a postarat se o své dva malé marody, Vincenta a Beníka.

Perkausová doufá, že Šebrle nebude žárlit

"Oba děkujeme Evě, že dokázala tak narychlo zaskočit. Budu se snažit, abych jí to nekazil," smál se Petr Suchoň ve vyjádření, které televize Prima poskytla redakci eXtra.cz před vysíláním Hlavních zpráv.

"Kolegy na Primě jsem nemohla nechat ve štychu. A navíc se na vysílání s Petrem těším. Je to profík, známe se z televize už nějakou dobu a věřím, že nám to bude fungovat. Petr je prostě sázka na jistotu. Jen doufám, že na něj Roman nebude žárlit," smála se Eva Perkausová. Na vysílání v netradiční dvojici se ale oba těšili. A obavy nebyly vůbec na pořadu dne.

"Se sehraností podle mne nebude nejmenší problém. Kdo zkrotí Romana Šebrleho, ten zkrotí kohokoli," vtipkoval Petr Suchoň, který se přesto už teď těší, až se vrátí jeho moderátorská parťačka Gábina. "Gabča bude brzy zpět a pojedeme vysílání Hlavních zpráv zase ve dvojicích, na které jsou naši diváci zvyklí a které mají tak rádi," řekl Petr Suchoň.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy