Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nečekaná dohra Výměny manželek: Po divoké rvačce došlo k žádosti o ruku

Tento díl bude hodně ostrý.
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
výměna
Ve středeční epizodě Výměny manželek diváci poznali rodinu z Písku, Nikolu (30), Patrika (28) a Leontýnku (2). Na druhé straně se seznámili s Nikol (24), Andrejem (28) a Ondrou (13 měsíců), kteří žijí v Krupce u Teplic. Natáčení skončilo velkou rvačkou, která se odehrála při setkání obou párů. Na úplném konci pořadu přišel nečekaný zvrat.

Výměna manželek ukázala dvě naprosto rozdílné rodiny. Zatímco Nikola a Patrik po devíti letech vztahu potřebovali desetidenní odloučení jako sůl, Nikol a Andrej bez sebe nedají ani ránu a do pořadu šli ze zvědavosti.

Agrese a hádky

Zatímco zpočátku to vypadalo, že Nikola je z Patrika zdeptaná především kvůli jeho pedantství a potřebě po ní neustále křičet a cepovat ji, ukázalo se, že skutečnost je mnohem horší. Patrik totiž pro ránu nejde daleko. S Nikol se ke konci dokázal pohádat kvůli tomu, že si náhradní manželka lehla do jeho postele. Nikol nakonec spala v hotelu.

Peklo s náhradním manželem si prožije Nikol, která se sama stala terčem jeho agrese a do níž strčil. Dobře na tom není ani malá Leontýnka, které si Patrik v záchvatu vzteku nevšímal a nechal ji opařit párou z myčky. Za své konání dostal mezi osmi očima co proto, rozzuřeného Andreje od něj musel oddělovat štáb. Nikola se během osmi očí rozplakala a Nikol se omlouvala.

Žádost o ruku

Na samotném konci Patrik požádal o ruku svou partnerku Nikolu. "Až vyřešíme problémy, tak mě požádáš o ruku," odpověděla na jeho žádost zdeptaná přítelkyně. Dohodli se tedy, že jakmile se vše mezi nimi vyřeší a Nikola bude opět schopná říct, že svého partnera miluje, může ji o ruku požádat znovu.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy