Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nečekaná dohra nového štěstí Žilkové: Její partner Holomáč je ženatý, manželka zuří

Veronika se svým novým partnerem Pepou.
Zdroj: se souhlasem FTV Prima
+ Dalších 6 fotografií
Ženatý partner

Takhle šťastnou jsme Veroniku Žilkovou (60) dlouho neviděli. A prsty v tom má její nová láska, bývalý basák skupiny Argema Josef Holomáč (62). Oblíbená herečka je po boku nové lásky tak spokojená, že s ním vyrazila i na projekci svého nového filmu Spolu, kde eXtra.cz poskytla rozhovor, v němž štěstím doslova zářila. Zdá se ale, že předčasně. Pak přišlo veliké vystřízlivění. Redakci Super.cz se totiž ozvala žena jejího partnera a z jejích slov Žilková radost mít nebude. Ta ji totiž tituluje jako milenku svého muže.

Herečka Veronika Žilková potkala nového muže, jehož poprvé představila veřejnosti a médiím. Jedná se o rockera Josefa Holomáče a společně navštívili novinářskou projekci filmu Spolu. „Jsme na filmu Spolu poprvé spolu. Půjdeme se na ten film podívat do Plzně a na premiéru už půjdu spolu s dětma,“ prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz Žilková. „Je to čerstvý vztah, tak je dobré to ještě takto oddělovat,“ doplnila ještě herečka.

Vše se zdálo být zalité sluncem, jenže jejich vztah má jeden závažný problém. Jak zjistil web Super.cz, Holomáč je ženatý a doma má manželku. „Pan Holomáč není přítelem paní Žilkové, nýbrž její dočasný milenec, jelikož je ženatý a rozvádět se kvůli ní rozhodně nehodlá," napsala již zmíněnému webu Martina Holomáčová.

Podváděná manželka se ozvala

Holomáčová prozradila také to, že nebyla informována o tom, že hodlá Žilková vztah mediálně zveřejnit.Paní Žilková by se nad svým chováním měla zamyslet. Je mi moc líto, že se s ní manžel rozešel, ale ona nakonec dělá to samé, rozvrací dosud fungující manželství. I když jsem o jejich vztahu měla již nějakou dobu podezření, stále jsem věřila, že jde o vztah pouze přátelský,“ vysvětlila dále.

Dle svých slov má zaděláno na ostudu, jelikož se o incidentu dozvěděla z médií a od přátel. Žilková jí prý způsobila ponížení nejen v osobním, ale také v pracovním životě.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy