Příběh o rodinném a katolicky založeném premiérovi, který na slovo poslouchal Jaňulku z kantýny, všichni dobře známe. Tento nevyrovnaný vztah dokonce položil vládu, když se řešilo, proč Jaňulka dostávala od lobbistů drahé kabelky a proč si ze státních agentů udělala poskoky, kteří jí na úřad vlády nosili smažený sýr…

Příběh o Jaňulce bohužel nekončí. Naopak má další nehezké pokračování. Jana Nečasová totiž odmítá chodit k soudu, který má řešit zneužívání Vojenského zpravodajství. Vždy vzkáže, že jí není dobře, že je nemocná.

Pak ji ale fotografové Blesku vyfotili na narozeninách Václava Klause. Smála se tam jako puberťačka, popíjela kvalitní víno a nezdálo se, že by ji trápila nějaká nemoc, natož soud. Veřejnost se zcela logicky ptá, zda to v jejím podání náhodou není opovrhování soudem.

Naštěstí Jaňulka má svého Péťu, který se jí opět významně zastal. Jaňulka se totiž už zázračně uzdravila!

„Moje paní ve skutečnosti už od minulého týdne nebyla v pracovní neschopnosti. Má dlouhodobé zdravotní problémy, ale teď už je uschopněná a pracuje. Rehabilituje, aby se mohla účastnit dalších jednání soudů. Že někdo po x letech se zdravotní indispozicí trefí zrovna do těchto tří týdnů, tak to se prostě stát může. Na tom snad není nic sabotážního nebo nehorázného,“ fňukal Nečas v rozhovoru pro web echo24 a dodal, že mu to přijde jako nesmyslný lynč.

Nám tedy spíše, že nesmyslný lynč tady dělal někdo úplně jiný. Někdo, kdo si ze zpravodajců udělal podržtašky a lynčoval je, když smažený sýr nebyl správně usmažený a nebo když v tatarce bylo málo pažitky…