Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nebyly to jenom krásky v plavkách: Těchhle 5 věcí jste nevěděli o filmu Účastníci zájezdu!

Film Účastníci zájezdu se stal televizní klasikou.
+ Další 3 fotografie
"Kdo masturbuje, ruku nahoru!" Tahle komedie je plná vtipných hlášek, krásných žen i mužů. Sešly se tady všechny generace, takže si na své přijde i většina diváků. V tomhle snímku se najde každý. Jak ale probíhalo samotné natáčení?

1. Slunné Chorvatsko? Ani náhodou!

Ve filmu se všichni mají válet na rozehřátých plážích Chorvatska. Jenomže ve skutečnosti se natáčelo v Itálii a na Slovinsku. A to ne během léta, ale spíš ke konci podzimu. Moře tak mělo kolem 13 stupňů a foukal studený vítr.

2. Prokletí gayů

Adrian Jastraban a Jaromír Nosek si ve filmu zahráli homosexuální pár. Ještě několik let poté se jim lidé na ulici posmívali a nadávali jim. Mělo to ale i světlé stránky – od fanoušků dostávali milostné a pochvalné dopisy.

3. Ach, ten autobus

Mnoho scén se natáčelo v autobuse, což bylo technicky náročné. Musela se různě měnit a vyndávat sedadla, aby měla kamera prostor. Muselo se točit za jízdy, a proto jezdil autobus celou noc z Prahy do Brna a zpět. To jen kvůli několika málo záběrům!

4. Zaneprázdnění herci

Mnoho herců mělo ještě nasmlouvané angažmá v divadle, takže museli jezdit do Itálie a zpět do Čech téměř na otočku. Nejhůře na tom byl Bob Klepl, který měl 15 představení! Často to vypadalo tak, že ho ráno vyzvedli, dovezli k moři a večer už byl na divadelních prknech!

5. Úvodní píseň

Ústřední píseň celého filmu se jmenuje Nevinná a nazpíval ji David Kraus.

Mohlo by vás zajímat

Další články