Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nebyla k sežrání jen jako Pretty Woman: Julia Roberts byla vždy jedním ze sexsymbolů! Pikantní snímky v galerii

Ty se tam tyčí.
+ Další 4 fotografie
Ač kultovní snímek Pretty Woman není v lecčems vánoční, tak už si bez něj snad nikdo nedokáže svátky představit. Legendární Julia Roberts a Richard Gere nám pomáhají rozbalovat dárky již roky!

Již 26 let uběhlo od premiéry Pretty Woman, tehdy bylo Julii Roberts (49) teprve 23 let a byla snad nejkrásnější v životě. Nutno podotknout, že ale ani na prahu padesátky nevypadá vůbec špatně, spíše naopak, pořád v ní zbylo hodně z krásy, kterou právě ve filmu měla.

Pořád má na to, aby si znovu s Richardem Gerem (67) sehrála slavnou pianovou scénu a byla při ní neodolatelná. Faktem je, že nové filmové role dostává Julia pořád jako na běžícím páse. Stále je hodně žádanou herečkou, i když je faktem, že její herecký život byl spíše béčkového kalibru. Jediný oscarový triumf prožila v roce 2001 za hlavní roli ve filmu Erin Brockovich.

Už čtrnáct let se vedle ní probouzí Daniel Moder. Zajímavostí může být fakt, že jejím prostředním jménem je “Fiona”. Nikdo si ji ale snad nemůže spojovat s Fionou ze Shreka. To by totiž znamenalo přirovnávat krásku k ošklivce…

Mohlo by vás zajímat

Další články