Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nebyl to požitkářský děda obklopený vnadnými playmate: 5 znepokojujících věcí o zesnulém Hughu Hefnerovi

Hugh Hefner a jeho zajíčci.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Hugh Hefner zemřel ve věku 91 let přirozenou smrtí u sebe doma. Skon potvrdil jeho syn Cooper, který momentálně šéfuje známému časopisu Playboy. Zakladatel nejznámějšího magazínu s nahými kráskami se rád obklopoval svými zajíčky a žil s nimi ve své rezidenci. Jenomže všechno nebylo tak růžové, jak se na první pohled mohlo zdát. Jaké jsou temné stránky Hugha Hefnera?

1. Žárlivý pedant

Zajíčci mohly ve vile bydlet zadarmo a užívat si jídla, pití, opalování a bazénu. Ale bylo to vykoupeno jejich svobodou. V sídle musely být do 18:00 a celonoční vycházky dostávaly jenom 2× týdně. To platilo jenom pro ty, které si Hugh nevybral jako své oblíbenkyně do ložnice. Po každém večírku je navíc zavolal k sobě do obří ložnice a přepočítával, aby mu náhodou některá neodešla s jinou celebritou či pozvaným hostem.

2. Pornonahrávky

Celá 70. léta si prý sex s playmate Hugh natáčel a pak se spolu se zajíčky na své řádění díval v televizi. Nahrávky měl u sebe do té doby, než nějaké vzala modelka Carrie Leigh a zveřejnila je. Poté většinu zničil. Prý aby nikomu neublížil.

3. Kult osobnosti

Hefner byl dlouhé roky výraznou postavou a všichni se mu chtěli dostat do přízně. A to nejen modelky, ale i muži, kteří by pro spolupráci udělali cokoliv. Hefner byl prý zdatný manipulátor a dokázal si každého omotat kolem prstu.

4. Známkování dívek

Už když se modelky ucházely o místo v luxusním sídle, tak si je Hugh nechal fotit od personálu a později známkoval. A bylo nejlepší, C nejhorší. Všechny fotografie i poznámky si archivoval.

5. Stejnokroj

Pokud si myslíte, že zajíčci musely po bytě pořád chodit v sexy prádélku, tak se mýlíte. Hugh Hefner miloval pyžama. A jeho dívky měly všechna stejná – růžové pyžamo jako noční stejnokroj.

Související články

Další články