1. Žárlivý pedant

Zajíčci mohly ve vile bydlet zadarmo a užívat si jídla, pití, opalování a bazénu. Ale bylo to vykoupeno jejich svobodou. V sídle musely být do 18:00 a celonoční vycházky dostávaly jenom 2× týdně. To platilo jenom pro ty, které si Hugh nevybral jako své oblíbenkyně do ložnice. Po každém večírku je navíc zavolal k sobě do obří ložnice a přepočítával, aby mu náhodou některá neodešla s jinou celebritou či pozvaným hostem.

2. Pornonahrávky

Celá 70. léta si prý sex s playmate Hugh natáčel a pak se spolu se zajíčky na své řádění díval v televizi. Nahrávky měl u sebe do té doby, než nějaké vzala modelka Carrie Leigh a zveřejnila je. Poté většinu zničil. Prý aby nikomu neublížil.

3. Kult osobnosti

Hefner byl dlouhé roky výraznou postavou a všichni se mu chtěli dostat do přízně. A to nejen modelky, ale i muži, kteří by pro spolupráci udělali cokoliv. Hefner byl prý zdatný manipulátor a dokázal si každého omotat kolem prstu.

4. Známkování dívek

Už když se modelky ucházely o místo v luxusním sídle, tak si je Hugh nechal fotit od personálu a později známkoval. A bylo nejlepší, C nejhorší. Všechny fotografie i poznámky si archivoval.

5. Stejnokroj

Pokud si myslíte, že zajíčci musely po bytě pořád chodit v sexy prádélku, tak se mýlíte. Hugh Hefner miloval pyžama. A jeho dívky měly všechna stejná – růžové pyžamo jako noční stejnokroj.