Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Zásadní odhalení v královské rodině. Svár Harryho s příbuznými odstartoval král Karel kvůli Meghan

Král Karel III. odmítl platit život Meghan Markle. Princ Harry po této zprávě běsnil
Zdroj: Profimedia/Koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
královská rodina

Král Karel III. měl kdysi prince Harryho rozzuřit tím, že mu sdělil, že by v budoucnu nemusel finančně podporovat Meghan Markle. Podle knihy Our King: Charles III. se tak mělo stát během předsvatební schůzky, na které Harry plánoval informovat svého otce o svých úmyslech vzít si Meghan. Kniha rovněž odhaluje, že William nesouhlasil s bratrovou volbou Meghan a považoval její vztah s Harrym za přechodnou záležitost.

Princ Harry údajně plánuje dlouho očekávaný návrat do Británie kvůli dvojité diagnóze rakoviny v britské královské rodině. Vévoda ze Sussexu se chystá zúčastnit akce Invictus Games a je zřejmé, že touží po opětovném setkání s princem Williamem během své návštěvy.

William podcenil Harryho vztah s Meghan

Zatím se však zdá, že královská rodina si od něj i jeho manželky Meghan Markle drží stále odstup a neplánuje rychlé usmíření. Jak přitom vyplývá z knihy Our King: Charles III. od Roberta Jobsona, rozpor mezi Harrym, Meghan a zbytkem rodiny byl zřejmý ještě předtím, než se pár rozhodl vzdát svých královských povinností. Král Karel III. kdysi Harryho „rozzuřil“ tím, když řekl, že by v budoucnu nemusel finančně podporovat Meghan.

Stát se tak mělo během předsvatební schůzky, které se účastnili oba princové i Karel III. Harry na ní plánoval informovat otce o svých úmyslech vzít si Meghan. Když se Harry zmínil králi o svém plánu, William se do toho podle knihy tehdy vložil s varováním: "Jsi si jistý, Harolde?"

Skutečná „bomba“ však podle listu Daily Mirror přišla, když Karel III. svému mladšímu synovi sdělil, že možná nebude v budoucnu schopen finančně podporovat Meghan vedle svých povinností vůči Camille, Williamovi, princezně Kate a jejich dětem. Toto odhalení prý Harryho „rozzuřilo“.

Kromě této urážky se princ Harry prý cítil dále odstrkovaný během následného období vnitřních sporů a rostoucího ponižování. Kniha zároveň odhaluje, že William prý nesouhlasil s volbou Meghan a považoval její vztah s Harrym za „přechodnou záležitost“.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy