Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Nebudete věřit vlastním očím! Z přihřátého muzikanta Mira Šmajdy je nadupaný svalovec k pohledání!

Nebudete věřit vlastním očím! Z přihřátého muzikanta Mira Šmajdy je nadupaný svalovec k pohledání!
Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
Pamatujete si Miru Šmajdu? Tak trochu femininního chlapce z Československé SuperStar? V soutěži se tehdy umístil na druhém místě a ženy a dívky z něj šílely. Dost možná i kvůli jeho bujné kštici, která se stala legendou a kvůli které si ho lidé pletli s holkou. Pačesy naštěstí shodil, a naopak něco nabral. A sice slušnou svalovou hmotu.

Pochopíte to? Stačí změnit účes, pravidelně chodit do posilovny a je z něj samec k pohledání! Byly doby, kdy si Miru Šmajdu pletli s holkou a označovali ho za ultimátního gaye Jeho účes připomínal něco mezi blonďatou verzí Střihorukého Edwarda a fanynkou Tokio Hotel. Tomu naštěstí odzvonilo.

Miro se stále věnuje muzice jako skladatel, textař i muzikant. Vystupuje jako frontman kapely Terrapie a fanynek má víc než dost. Muziku dělá i v angličtině, a sice pod pseudonymem MAXJMAI. Možná že když se bude hodně snažit a nebude se tolik flákat ve fitku, bude z něj nový Ed Sheeran Vybavení má totiž velmi v pořádku!

Z jeho Instagramu je patrné, že ve fitku dře jako ďas, a my se tetelíme blahem. Změna je totiž opravdu vidět! Na ulici byste Šmajdu totiž vůbec nepoznali, přesvědčte se sami v naší galerii.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy